ایرانیان پک

ایده درآمدزایی رستوران Ei pollo inka miami

درآمد رستوران El Pollo Inka Miami

ایده درآمدزایی رستوران Ei pollo inka miami

پارسا حبیبی

درآمد رستوران ها وابسته به المان های زیادی است. المان هایی کوچک که تاثیرات عظیم بر روی درآمد رستوران می گذارند.

درآمد رستوران ها وابسته به المان های زیادی است. المان هایی کوچک که تاثیرات عظیم بر روی درآمد رستوران می گذارند. درآمد رستوران El Pollo Inka Miami به اندازه ای است که از روش های درآمد زایی ساده این رستوران بتوان استفاده کرد. 

download 2

روش هایی ساده و دم دستی که به ذهن هر آدمی ممکن است خطور کند. درصد زیادی از رستوران هایی که موفق شده اند از همین روش ها استفاده می کنند. اصولی همیشگی که در هر دوره زمانی صادق بوده اند. در این مقاله به روش هایی که درآمد رستوران El Pollo Inka Miami را بالا برده اند اشاره خواهیم کرد. پس همراه ما باشید. 

اطمینان و اعتماد مشتری از همه چیز مهم تر است!

download

اگر شما شک دارید که غذای انتخابی شما باب طبعتان نباشد و یا از کیفیت مد نظر شما برخوردار نباشد، این رستوران دقیقا برای شماست. شما در این رستوران انقدر حس اطمینان دریافت خواهید کرد که اعتماد کامل به غذا پیدا میکنید.

در رستوران El Pollo Inka Miami برای شما تسترهای غذا آورده میشود. البته این تستر ها تمام غذاهای منو را شامل نمی شود بلکه غذاهای گران تر راشما تست خواهید کرد. شما تست میکنید که مطمئن شوید این همان طعم دلخواه شماست.

اما اطمینان از غذاهایی که تستر آنها موجود نیست پس چه می شود. غذاهایی که تستر ندارند یک ویژگی خاص دارند و آن برگشت زدن غذاست. اگر شما از کیفیت و طعم این غذاها راضی نباشید، فرصت انتخاب دوباره به شما داده می شود. فرصتی که به شما می دهند باعث میشود اعتماد شما حفظ شود. این فرصت تا دوبار به هر شخص داده میشود ولی فکر نکنید که میتوانید به هر بهانه کوچکی از این خدمت استفاده کنید. چون باید یک دلیل قانع کننده داشته باشید.

بعد از دوبار اگر بازهم شما از غذا راضی نبودید ، شما ملزم به پرداخت هزینه میز هستید. هزینه میز شامل مبلغی است که شما هنگام رزرو میز پرداخته اید. البته گزینه دیگری هم که وجود دارد گرفتن کارت تخفیفی این رستوران برای سفارش بیرون بر است .در این حالت شما دو هفته از این تخفیف برای سفارش های بیرون بر بهره مند هستید.

مدیران این رستوران روش های خوبی را برای رضایت از طعم و کیفیت پیش روی مشتری ها گذاشته اند.آنها از روش هایی ساده برای جلب رضایت مشتری تا استفاده از روشی که مشتری را برای بار بعدی نیز به رستوران بکشاند به کار برده اند.

دکور و هارمونی رنگ و غذا 

258s

مکان بازسازی شده رستوران El Pollo Inka Miami وحفظ سبک قدیمی اش در کنار دکوری  مدرن جالب ترین بخش رستوران است. مکانی که دوره زمانی تاسیس رستوران را به نمایش می گذارد. قرار داشتن رستوران El Pollo Inka Miami  در بیرون از شهر باعث شده مردم زیادی برای تفریح و گذراندن ساعاتی دور از هیاهوی شهر سری به آن بزنند.

غذاهایی که در ظروف براق و بدون لک مشکی رنگی سرو میشود که با فضا بسیار هماهنگ است. غذاهایی که با ظاهر بسیار جذاب بر سر میز مشتری می آیند. سس هایی معروف و درجه یک که در ظرف های زیبایی سرو می شود. دسرهای جدید و تاکوهای معروف که زبانزد است. سالاد های هیجان انگیزی که به صورت شانسی بر سر میز شما می آید. ظرف های سالاد که پر از سبزیجات بوداده و معطر هستند.

مقدار زیاد غذا و قیمت مناسب آن باب طبع مشتری ها است.در کل میتوان گفت این رستوران تمام روش هایی که در جذب مشتری موثر بوده را به کار گرفته است. El Pollo Inka Miami توانسته آنقدر باارزش باشد که خیلی از مردم برای رفتن به آن ساعت ها رانندگی کنند تا یک وعده را در این رستوران بگذرانند. 

f335af20d345a64ba66a2f8d8a4ce249

خدمات سریع و بدون حرف 

بدون لحظه ای درنگ پیش خدمت های مختلفی انواع سرویس ها را به مشتری ارائه می دهند. سرعت قابل توجه آنها در سرویس دهی برای هیچ کس، حرفی باقی نمی گذارد. گارمندانی که برخورد دوستانه دارند و با شما بسیار گرم میگیرند. آنها هر کاری را برای رفاه بیشتر شما انجام میدهند.

همین نکاتی که تا الان گفته شد مشتریان زیادی را به این رستوران آورده است. مشتریانی که جای پای خود را در این رستوران محکم کرده و مشتری همیشگی اینجا شده اند. خدمات بی ادعا که توسط تمام کارمندان با روی خوش برای شما انجام می‌شود.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید