درآمد رستوران crab
درآمد رستوران crab

درآمد رستوران crab


تفاوت درآمد رستوران crab in da bag بسیار چشم گیر است. به طوری که این رستوران یکی از بهترین رستوران های سنگاپور است. پس بررسی نحوه بالا بردن درآمد در این رستوران کمک بزرگی به تمام رستوران داران خواهد کرد. .

درآمد رستوران crab

درآمد رستوران crab

اقتصاد خوب،پیشرفت بیشتر

سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا و درنزدیکی شمال خط استوا و از ثروتمندترین و مدرن ترین کشور های دنیا است. فروش و درآمد زایی در کشور سنگاپور که اقتصاد قوی دارد بسیار راحت تر از کشور های ضعیف در این حوزه است. سنگاپور تنها کشور آسیایی است که توانسته در اعتبار اقتصادی رتبه بالایی را کسب کند. یکی از شغل های پردرآمد دراین کشور رستوران داری است.  البته سنگاپور مهاجران زیادی از چین و دیگر کشور ها دارد. ولی هنوزهم سنگاپوری ها بخش یزرگی از صاحبان رستوران ها را شامل می شوند.

فرهنگ‌های گوناگونی در سنگاپور وجود دارد که این موضوع از مهاجرت اقوام مختلف به این کشور در گذشته سرچشمه می‌گیرد. جمعیت بالای مهاجران در این کشور باعث شده رستورانهای بین المللی زیادی در سطح شهر سنگاپور هم دیده شود. رستوران crab in da bag یکی از رستوران های درجه یک بین المللی در سنگاپور است.

بر خلاف ظاهر مدرن سنگاپور این شهر در قلب خودش سنت ها را زنده نگه داشته است .آداب و رسوم و سنت ها میراث باقی مانده از تاریخ غنی این کشور هستند. آداب و رسومی که در جای جای شهر دیده می شود.

سنگاپور از جزایر زیبا و متعددی تشکیل شده و دارای آب و هوای معتدل است.  شهر سنگاپور نیز یک شهر ساحلی است. منظره شهری مدرن که در کنار ساحل واقع شده است تصویری ناب است.

درآمد رستوران crab
درآمد رستوران crab

هوشمندی در همه جا

رستوران crab in da bag بر روی آب پایه ریزی شده است. رستورانی که مانند کشتی ساخته شده است.در دکور این رستوران از وسایل و ابزارهای ملوانی استفاده شده است. دکوری که عاشقان دریا و ملوانی را به اینجا میکشد . یا شاید آنهایی که روزگاری آرزوی کودکی شان ملوانی بوده است را به اینجا بکشاند. دکور خاص این رستوران در کنار لباس جالب خدمه مشتریان بیشتری را به اینجا می کشاند. مشتریانی که مبهوت این فضا میشوند. فضایی که به شما حس خوب جست و جو در دریا را به شما انتقال می دهد. شاید ورود به این رستوران آغاز ماجراجویی در دریا باشد.

غذای دریایی که دراین رستوران میخورید بی شک یکی از بهترین هاست. غذاهای این رستوران داخل بسته هایی که همانند بسته غذایی دریانوردان است سرو می شود. غذاهایی که داخل بسته های آبی رنگ پرس و هواگیری شده اند.درآمد رستوران crabدرآمد رستوران crabدرآمد رستوران crabدرآمد رستوران crabدرآمد رستوران crab

آشپز های بوفه انها را برای شما داخل آب میجوشانند تا آماده خوردن شوند. البته بسته هایی هم هستند که با فناوری دست شده اند که دمای اولیه غذارا برای روزها حفظ میکنند. اما این اشتباه را نکنید که این غذاها مانند غذاهای کنسروی کیفیت بالایی ندارند. این غذاها بهترین کیفیت را دارند .درآمد رستوران crab

مواد اولیه تازه و با کیفیت که از دریا به طور مستقیم داخل آشپزخانه استفاده میشود، کیفیت بالایی برای غذا به ارمغان می اورد. بوفه رستوران به شکل لنگر است .چراغ های تیوپ شکل که برروی سقف چسبانده اند به همراه تورهای ماهیگیری که از دیوارها آویزان هستند بر جذابیت فضا افزوده ند.رنگ آبی و سفیدی که در فضا استفاده شده است ، به مشتری حس حضور در یک کشتی واقعی را میدهد. ریسه های نور به شکل دزدان دریایی تمام سقف را پوشانده اند. کارکنانی که لباس ملوانی پوشیده اند به مشتریان خدمات می دهند.درآمد رستوران crab

درآمد رستوران crab
درآمد رستوران crab

مشتری را هیجان زده کنید!درآمد رستوران crab

در زمان ورود به یک نفر از خانواده تان کلاه ملوانی می دهند. این کلاه ملوانی باید بر روی سر یکی از افراد گذاشته شود. روی این کلاه عددی نوشته شده است که شماره سفارش شماست. زمانی که سفارش شما آماده شود، کارکنان از شما کلاه را میگیرند. انها با این کار هم باعث سرگرمی مشتریان می شوند و هم باعث میشوند که راحت تر به مشتریان سرویس بدهند. انها خوراک های دریایی ویژه ای دارند که بر روی کاغذ سرو یشود.

این خوراک شامل سبزیجات رنگارنگ و انواع غذاهای دریایی است.  میگو و اختاپوس و خرچنگ مواد پایه این خوراک هستند.  از بییبی کورن تا انواع سیب زمینی و پیاز های درسته در این خوراک وجود دارد . پکیج سس های دریایی که در سرویس غذای آنهاست طعم خارق العاده ای دارد. آنها غذاهایی را هم در بشقابهایی که با سبزیجاتی مانند کاهو و کلم تهیه شده اند سرو می کنند..

این رستوران انواع غذاها از ملیت های متفاوتی را ارئه می دهد. اما معمولاً چینی ها به غذاهای دریایی علاقه‌ی بیشتری دارند و منوی چینی زبان این رستوران غذاهای دریایی بیشتری دارد. اما اگر به دنبال غذاهای تند و پرادویه هستید، غذاهای هندی انتخاب مناسب‌تری برای شما می‌باشند که این غذاها در منوی آسیایی ویژه قرار دارند.

در آخر می توان گفت سبک این رستوران مانند رستوران های معمول و همیشگی که همه دیده ایم نیست . شاید همین سبک متفاوتی که این رستوران دارد، باعث فروش زیاد آن شده است. سبک و دکوری که این رستوران دارد در کنار ارائه ویژه اش باعث محبوبیت و درآمد زایی بیشتر آن شده است.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *