درآمد رستوران core by clare smyth

رستوران core by clare smyth موفق در درآمدزایی

درآمد رستوران همیشه یکی از نکات مهم در مدیریت رستوران و رستوران داری بوده است. درآمد رستوران core by clare  smyth  به اندازه ای بوده است که نکات  درآمد زایی آنرا به شما بگوییم. این نکات باعث شده درآمد این رستوران از دیگر هم صنف هایش تفاوت چشم گیری داشته باشد.

نویسنده پارسا حبیبی

انگلیس به‌دلیل مهاجران و پناهندگان زیادی که  دارد ، طیف گسترده ای از طعم ها را در رستوران هایش دارد . در انگلیس می‌توانید انواع و اقسام غذاهای ملل مختلف را با همان طعم اصلی‌شان پیدا کنید. اما  تعداد رستوران هایی که این غذاها را عرضه می کنند بسیار کم است. مشتریان این رستوران ها از ملت های مختلف و سبک غذایی متفاوتی هستند که البته جمعیت زیادی دارند .

اما نکته مهم این است که در هر نوع سبک و فرهنگ غذایی که ارائه میکند اغلب بهترین هستند.  یکی از دلایل موفقیت رستوران core by clare smyth رعایت همین نکته است. رستورانی که از غذاهای محلی انگلیسی و فرانسوی تا غذاهای معاصر را سرو میکند. طیف گسترده ای از غذاهای این رستوران حتی رژیم های گیاهخوارانه و محدود را هم پوشش می دهد.

درآمد رستوران core by clare smyth
درآمد رستوران core by clare smyth

نزدیک اما بسیار دور

غذاهای عجیب و گاها گران نیز در منوی آنها دیده میشود. تسترهای غذا به مشتریان کمک میکند تا انتخاب درست تری داشته باشند. شاید باور نکنید اما شما در منوی این رستورانی با این میزان از تنوع غذایی نامی آشنا ولی غریب می بینید. خاویار، نامی که زیاد شنیده ایم ولی  هیچ خاطره ای از آن نداریم. با اینکه متعلق به ماست،اما هنوز هم خیلی از افراد هنوز نه آن را دیده و نه چیشده اند. خوراک خاویار بسیار مفید است و یکی از غذاهای فوق گران در جهان حساب میشود.

واقعا هیچ کسی توقع دیدن این خوراک در منو ندارد. حضور این غذای خاص در لیست غذای رستورانی در مرکزی ترین نقطه لندن واقعا عجیب است. غذای باورنکرنی دیگر این رستوران ، سیب زمینی ویژه همراه با  سس قورباغه است. این غذا ترکیب کم نظیری از پدیدآورده است. عطر عجیب کره در کنار سبزی های معطر، غوغای بزرگی در دنیای بو ها راه می اندازد.

از لحظه ورود به رستوران هر مشتری می داند که تجربه دلچسب و کم نظیری را از این رستوران خواهد گرفت. استقبال گرم دربان رستوران حس خوب بی ادعا بودن و صادق بودن این رستوران  برای شما بوجود می آید. پرسنل خوش برخورد به استقبال تان می آیند و شما را به میزتان هدایت می کنند. دکوری زیبا با جزئیاتی که بسیار دقیق و باظرافت چیده شده اند.

در هر رستوران شما لباس یکسان خدمه را می بینید اما در این رستوران فقط لباس آنها یکسان نیست بلکه مدل مو و رنگ مو و تمام ویژگی های ظاهری آنها نیز یکسان است. کارکنان در کارهایشان  بسیار دقیق و با ظرافت هستند. تحویل غذا بسیار سریع انجام میشود. پاکسازی میزها با دقت انجام می شود.

درآمد رستوران core by clare smyth

رضایت شرط اول درآمد

این رستوران تمام تلاش خود را برای رضایت مشتری انجام داده است.از پذیرش کارت های اعتباری تا میزهایی رو به منظره آشپزخانه رستوران هستند . تیم استادانه ای که در آشپزخانه کار می کند، بی سرو صدا و ماهر هستند. زمانی که مشتریان نمای کامل آشپزخانه را می بینند، از مهارت آشپز و بهداشتی بودن غذا اطمینان حاصل می کنند. دیدن آشپزخانه این رستوران مانند تماشای یک تئاتر زنده است . مهارت آشپز در کار کردن با وسایل و مواد، باورنکردنی است.

منو بخش جالب هر رستورانی است. زمانی که رستورانی منوی قوی داشته باشد، تاثیر زیادی در فروش آن خواهد داشت. یکی از منوهای جالب این رستوران ، منوی فصلی است. منویی که براساس فصل محتوایش به طور کلی دگرگون می شود.کارکنان تسترها را در اختیار مشتریان می گذارند تا راحت بتوانند انتخاب کنند. زمانی که مشتری با دید کاملتری از طعم و مزه غذا مواجه شود، رضایت او نیز بالا میرود.رضایت مشتری حیاتی ترین نکته در رستوران داری است. توجه به مشتری اولین شرط برای فروش بیشتر است. خدمه برای مشتریان روند پخت هر غذا را با شور و شوق توضیح می دهند.

نکات کوچک تاثیر بزرگ

ظرف هایی که غذا روی آن سرو میشوند، یکی از استثنایی ترین ظرف هاست. باورش حتی برای مشتریان همیشگی این رستوران هم سخت است که ظروف سرو،تنه درخت باشد. نه اشتباه از ما نیست، این یک حقیقت است. غذاهاروی شاخه سبزدرخت سرو میشوند و بشقاب ها از تنه اصلی درخت ساخته شده اند. این ظروف طعم طبیعی خوبی به غذا می دهند و استفاده از آنها ایده بسیار جذابی است.

مواد مصرفی این رستوران به طور عجیبی خاص است. از چندین نوع سیب زمینی گرفته تا سبزیجاتی که ظاهری عجیب دارند. سیب زمینی ها رنگ های متفاوت و کاربرد های گوناگونی دارند. خوراک هویج بره یکی از غذاهای عجیب ولی پرطرفدار و لذیذ این رستوران است. شاید برایتان خنده دار باشد که بدانید مقدار این خوراک سر جمع اندازه یک کوکتل است. ترکیب اصلی این خوراک شامل یک هویج کوچک و یک قاشق ماست بره است. همین مواد باعث شده این خوراک بعد از خوراک خاویار، گران ترین خوراک منوی این رستوران است.

درآمد رستوران core by clare smyth
درآمد رستوران core by clare smyth
درآمد رستوران core by clare smyth
درآمد رستوران andiamo
رستوران ANISE، الگوی درآمدزایی
درآمد رستوران andiamo

مکان و نحوه چیدمان سالن ناهارخوری که برای مهمانی های بزرگ تدارک دیده شده است، بسیار دقیق است. محیطی دنج که برای راحتی میهمانان شما ساخته شده است. این فقط یک رویا میتواند باشد که رستورانی این طیف گسترده از غذا را به مشتریانش ارائه دهد . رستورانی که دارای چنین سبک غذایی است و در کنارش به مشتریانش بسیار اهمیت می دهد ، خیلی راحت رستوران محبوب مردم خواهد شد.

هرچند که زمانی که باید صرف رزرو یک میز این رستوران کنید ، زیاد است ولی ارزش تلاش برای رزرو را دارد. در کنار هم قرار گرفتن همه این نکات است که یک رستوران را به فروش فوق العاده  می رساند. توجه به مشتری و جلب رضایت او بهترین سکوی پرش برای درآمد بیشتر رستوران شماست .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *