ایرانیان پک

درآمد به سبک رستوران  Bombay vintage

درآمد رستوران Gyopao Gyoza Roppongi

درآمد رستوران bombay vintage

 

برنامه‌ی غذایی مردم هند یکی از قدیمی‌ترین و غنی‌ترین رژیم‌های غذایی در سراسر دنیا است. بدون شک چاشنی‌های بی نظیری ، طعم و عطر غذاها، تنوع بی‌شمار مواد غذایی و منحصربفرد بودن وعده‌های غذایی ، که این مردم استفاده می کنند در شهرت این غذاها بی تاثیر نبوده است.

برنامه‌ی غذایی مردم هند یکی از قدیمی‌ترین و غنی‌ترین رژیم‌های غذایی در سراسر دنیا است. بدون شک چاشنی‌های بی نظیری ، طعم و عطر غذاها، تنوع بی‌شمار مواد غذایی و منحصربفرد بودن وعده‌های غذایی، که این مردم استفاده می کنند در شهرت این غذاها بی تاثیر نبوده است. البته باید به خاطر داشت که شهرت این غذاها نسبت به غذاهای دیگر کمتر است و این اتفاق خوبی نیست.

spread

تفاوت مردم هند در مذهب، منطقه زندگی و طبقات اجتماعی باعث شده که هرکدام از این گروه‌ها از رژیم غذایی جداگانه‌ای برخوردار باشند.  اما به طور کلی رژیم اصلی و پایه غذاهای هندی، بر تند بودن غذا هست. اغلب غذاها به رنگ قرمز و آتشین هستند. شما حتی بادیدن ظاهر و رنگ غذاهم متوجه فلفلی بودن آن خواهید شد .

download 1 1

تندی غذا عضو جدانشدنی

زمانی که شما  بر روی میز رستورانی در مرکز بمبئی پایتخت هند نشسته اید، نباید از غذایتان انتظار به اندازه بودن ادویه ها داشته باشید . در این شهر و کشور ، آشپزها به طرز بی رحمانه ای از ادویه ها علی الخصوص فلفل استفاده می کنند. پس حتما خودتان را آماده تحمل این حجم از تندی کنید. چون قرار است یک تندی بی سابقه که تا بحال ندیده اید را تجربه کنید. از تندی غذا که بگذریم به سس زیادی که برای غذاها استفاده می کنند میرسیم. شاید تا الان تصمیم گرفته باشید که هیچ گاه به یک رستوران هندی نروید، اما اگر معنای کیفیت را می خواهید درک کنید حتما سری به این رستوران بزنید.

شاید هیچ ملت دیگری آشپزهای هندی را درک نکند. اما مردم هند به خوبی می دانند که آشپزخوب ، آشپزی است که بی مهابا و بدون اندکی خصاصت از فلفل و سس ها استفاده می کنند. حد تندی زیاد غذاها در دیگر رستورانها اغلب توریست ها را گله مند کرده است. اما برخلاف رستوران های دیگر غذا ها در این رستوران سه سطح تندی و ادویه دارند. چون تمام مشتریان این رستوران صرفا هندی ها نیستند. این هوشمندی برای توریست ها و مسافران بسیار دلچسب  بوده است.

رستوران Bombay vintage توانسته است با توجه به همین مورد کوچک خودش را از خیلی از رستوران های دیگر جلو انداخته است.

شاید به نظر برسد که غذاهای هندی اغلب با گوشت تهیه میشوند اما اینطور نیست. خوراک های هندی از ترکیب سبزیجات و گوشت تهیه می شوند. در منوی تمام رستوران ها خوراک های سبزیجات خوش عطر پیدا می شود. پس اگر شما دغدغه رژیم گیاهخوارانه تان را دارید می‌توانید خوراک سبزیجات این رستوران را سفارش دهید. خوراک سبزیجات دقیقاً همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. طعم و مزه‌ی عالی این خوراک ها در خاطر افراد برای همیشه ماندگار میشود .

کوکتل های میوه هم بسیار محبوب هستند، کوکتل های میوه بر اساس فصل تهیه میشوند. کوکتل های میوه از بهترین میوه ها با بهترین کیفیت انتخاب میشوند. این طیف گسترده از غذاها و دسرها و … که این رستوران دارد، چیزی نیست که در هر رستورانی بتوانید پیداکنید.

images 1

ارزشمند باشید!

قیمت مناسب این رستوران یکی دیگر از دلایل مشتری های زیاد و فروش بالا است. شاید کسی تا به حال راز این رستوران را به شما نگفته باشد اما ما به شما می گوییم. راز این رستوران منوی نصف قیمت آن است. اگر شما از ساعت 4 تا 8 به این رستوران بروید،کارمندان منوی نصف قیمت را به شما می دهند. این منو شامل تمام غذاها و نوشیدنی هایی است که در دیگر ساعات رستوران هم ارائه می شود. حتی غذای اصلی سرآشپز هم دراین منو حضور دارد.

پس اگر خارج از این بازه زمانی به رستوران مراجعه کردید، از دیدن قیمت های غذا شگفت زده نشوید. نه اینکه فکر کنید قیمت ها بالاست، نه اینطور نیست. اما اگر شما تجربه حضور در ساعات منوی نصف قیمت را داشته باشید، نمیتوانید این قیمت را برای غذا بپذیرید.

منوی شانسی که براساس اعداد برای نوشیدنی در نظر گرفته اند، بسیار مهیج است. هر مشتری با انتخاب یک عدد شانس خودش را امتحان میکند البته این منو رایگان است.

این رستوران سیستم تهویه بسیارخوبی دارد و برای فرار کردن از گرمای زیاد بمبئی و صرف غذا کاملا ایده‌آل است.فضایی به سبک قدیمی وموسیقی پیش زمینه هندی که برای دهه 30تا70 ، در حال پخش است.پوسترهای زیبا روی دیوار که نور پردازی شده اند، همراه با نور ملایم وعطر ادویه های هندی،را میتوان فقط در رویا ها دید. اما در این رستوران این رویا به واقعیت تبدیل شده است.  تمام ویژگی های این طراحی دکور خوب در کنارغذای باکیفیت، تمام آن چیزی است که یک مشتری برای حضورش نیاز دارد. تجربه سرگرم کننده ای که مشتری را برای دفعه بعدی به اینجا می کشاند.

کارکنان برخورد دوستانه و گرمی  دارند. توضیحاتی که کارکنان درباره غذاها ارائه می کنند، در انتخاب درست مشتریان تاثیر زیادی دارد. مدیر داخلی رستوران رضایت شما را جویا می شود و بازخورد شما را ثبت می کند.

images 2

این رستوران با خلاقیت و هوشمندی اش کار جالبی انجام داده است. آنها کارت های اعتباری مخصوص سفارش از رستورانشان درست کرده اند. آنرا بین هتل های معروف پخش کرده اند تا آنها به توریست ها و مسافران بدهند. پتانسیل بالای این مجموعه در کیفیت غذا و خدمات دهی باعث شده مسافران و توریست ها به انها اعتماد کنند و وعده ای را در آنجا بگذرانند. همین کار کوچک خلاقانه سوددهی رستوران آنها را به طور چشم گیری بالا برده است.

اگر در فکر رفتن به بمبئی هستید یا برای انتخاب رستورانی در بمبئی تردید دارید، این رستوران را انتخاب کنید. در این رستوران غذای معتبر و اصیل هندی بخورید و از طعم آن لذت ببرید.

فروش بیشتر و محبوبیت رستوران ها در تمام دنیا، در گروی درک نیاز مشتری و توجه به نیاز اوست. زمانی که مشتری برای نیازش پاسخ درستی دریافت کند ، شما را راحت تر انتخاب میکند. برطرف کردن نیاز مشتری، سکوی پرش شماست.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید