ایرانیان پک

Arabian tea house رستوران ارزشمند و سودآور

درآمد رستوران arabian tea house

درآمد رستوران arabian tea house

درآمد رستوران های  در برخی شهر ها باور نکردنی است. شاید شمافکر کنید که این این رستوران ها غذای گرانی را به مشتری ارائه می دهند اما اینطور نیست. این رستوران ها غذای با کیفیت را همراه با هوشمندی به مشتریان خود ارائه می دهند. 

arabic appetizer

درآمد رستوران های  در برخی شهر ها باور نکردنی است. شاید شمافکر کنید که این این رستوران ها غذای گرانی را به مشتری ارائه می دهند اما اینطور نیست. این رستوران ها غذای با کیفیت را همراه با هوشمندی به مشتریان خود ارائه می دهند. رستوران arabian tea house  یکی از رستوران های مشهور و پر درآمد در دبی است. تحلیل این رستوران برای رسیدن به درآمد بیشتر برای هر رستوران داری ، ضروری است.

دبی یکی از مدرن ترین شهر های جهان است. شهری که پیشرفت قابل توجهی در سالهای اخیر داشته است و تصویر متفاوتی از جامعه این کشور به جهان نشان داده است. با دیدن رستورانی با محیط قدیمی در یکی از مدرن ترین شهر های جهان ، هر کسی ترغیب می شود تا نگاهی به آن بیاندازید.

تابلویی قدیمی که نام این رستوران به زیبایی در روی آن نقش بسته است. دیوارهای کاهگلی و گل های پیچک با رنگ سبز روشن ، حس زیبایی را برای مشتری ایجاد می کند. حس سیر در تاریخ غنی این منطقه را هرکسی می فهمد. محیطی بسیار سنتی در یک بادگیر قدیمی که بازسازی شده است. با کارکنانی که لباس های سنتی بر تن دارند.

images 1

کارکنانی که سینی غذای را بر سرشان می گذارند و با سبکی قدیمی از مشتریان پذیرایی می کنند. آنها بسیار خوش برخورد بوده و با لهجه عربی، انگلیسی را صحبت میکنند. تعداد کارکنان این مجموعه به اندازه کافی زیاد است .به طوری که شما پیش خدمت خسته یا کلافه را در بین آنها نمی توانید پیدا کنید. یکی از نقاط قوت این رستوران تعداد کارکنان آن است.

فرهنگ میراث ماندگار

رستوران Arabian tea house همچون تابلویی زیباست. تابلویی که امارات سنتی با فرهنگ اعراب در پذیرایی از مهمانانشان بر آن نقش بسته است.

ترکیب بوی عود و قهوه اصیل عربی مشام را مینوازد. این عطر هر کسی را به تاریخ و حال و هوای روزگار بچگی پرت می کند. صدای امواج دریا در کنار صدای موسیقی عربی کامل کننده این حس است. حسی که از بین ورق های کتاب تاریخی پدربزرگ بیرون می اید. کتابی که سالهاست گوشه طاقچه خاک می خورد. بوی نم روی کاهگل  و خنکی که به فضا می دهد بی نظیر است.   

همه اینها برای این است که اندکی از شدت گرمای هوا کم شود. مکانی شگفت انگیز و خنک با ساختاری سنتی  همه چیز را به یادتان خواهد آورد.

ساختاری که تداعی کننده خاطرات فراموش شده است. فضای که پر از عطر ادویه های عربی است، حقیقتا روح نواز است.این حس و حالی که با در دست داشتن منوی کاملی از غذاهای اصیل عربی تکمیل میشود.یکی از اصیل ترین تجربه ها لمس این حس است. منوی خلاقانه ای که در کنار سبک های متفاوت غذایی که ارائه می شود بسیار جالب است.

download 1 1

اصالت راز موفقیت

اما بیشترین توجه این رستوران بر روی طعم و کیفیت غذاهای اصیل عربی است. شما میتوانید بهترین غذاهای عربی را در این رستوران میل کنید. انتخاب یک غذا از بین غذاهای منویی که در اعماق قلب هر کسی نفوذ میکند، بسیار سخت است. هر غذای این رستوران برای خودش دنیایی است. دنیایی از بهترین طعم هاست. این طعم بدون استفاده از بهترین مواد پدید نمی آید.

potato and roe dulse

در کنار حیاط این رستوران زنانی را می بینید که درحال پختن نان بر روی اجاق های هیزمی اند. بوی نان تازه هوش را از سر هر کسی می پراند. نان تازه برای هر مشتری و در حضور خودش با بهترین و بهداشتی ترین روش و به صورت سنتی پخته می شود.

نوشیدنی های دست ساز جایگاه ویژه ای در این منو دارند. این رستوران یکی از رستوران هایی است که نوشیدنی های اصیل عربی را به مراجعه کنندگان خود با قیمت بسیار خوب ومنصفانه ای می دهد. پیشنهادهای ویژه این رستوران را از دست ندهید چون باورنکردنی هستند .این تجربه هیچ وقت در زندگی شما تکرار نخواهد شد.

البته این منو گزینه های جذابی  دارد که در رستوران دیگری نمی توانید پیدا کنید. منوی میانی بهترین انتخاب ها را در هر زمینه ای برای شما لیست کرده است.

برداشت اول ماندگارترین تصویر

برداشت اول همه چیزی است که در ذهن مخاطب ماندگار می شود. دکوراسیون استثنایی با ظروفی با طرحی از سالیان دور بهترین انتخاب است. این رستوران در این زمینه انتخاب های بسیار خوبی کرده است. ظروفی با طرح قدیمی بهترین تصویری است که یک رستوران سنتی میتواند به مشتری اش ارائه دهد. 

ظرف های گل سرخی که بدون زرق و برق هستند ولی همین سادگی و یادآوری گذشته هر کسی را جذب می کند… مهمان نوازی کارکنان در کنار روحیه صمیمیانه ای که دارند ، یکی دیگر از ویژگی های این رستوران است. همه مشتریان در اینکه سرویس دهی کارکنان به آنها بسیار سریع و کامل بود، هم نظر اند.

قیمت غذاهای این رستوران بسیار معقول است و ارزش زیادی در قبال پولی که دریافت میکند  دارد. در فرهنگ عرب ها غذای بیشتر احترام بیشتری دارد. 

download 4

این رستوران از تمام پتانسیل خود برای درآمد و فروش بیشتر استفاده کرده است. یادتان نرود برای پیشی گرفتن از رقبا نیاز است کمی هزینه کنید. اما قبل از هزینه کردن، از هنر خلاقیت خودتان استفاده کنید.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید