ایرانیان پک

 ریسک پذیری قدم اول درآمدزایی رستوران APRON UP 

درآمد رستوران APRON UP

درآمد رستوران APRON UP

شروع رقابت در کشور هایی که غذاهای آن در سطح بین المللی است ، بسیار سخت تر از دیگر کشور هاست. شاید به همین دلیل است که مردم انتظار بیشتری از رستوران های ویت دارند.

 ریسک پذیری قدم اول درآمدزایی رستوران APRON UP

شروع رقابت در کشور هایی که غذاهای آن در سطح بین المللی است ، بسیار سخت تر از دیگر کشور هاست. شاید به همین دلیل است که مردم انتظار بیشتری از رستوران های ویت دارند. نامیرستوران داری در ویتنام بسیار سخت تر از آنچه که شما تصور می کنید است. مردم این کشور هیچ کوتاهی و کم کاری در زمینه غذا را نمی بخشند . درآمد رستوران APRON UP به اندازه ای است که  هر کسی به فکر درآمد زایی از رستوران بیفتد. اما برای موفق شدن در این رقابت نفس گیر باید درجه یک باشید.لازمه موفق شدن رضایت است و نتیجه رضایت درآمد است. به راستی چه کسی است که از پول بدش بیاید؟

getlstd property photo

ویتنام کشوری در جنوب شرقی آسیا و سرشار از جاذبه های طبیعی زیادی است. پایتخت این کشور شهر پر از رنگ و زیبای هانوی است. شهری که جاذبه های زیادی دارد. لباس های رنگارنگی که مردم به تن دارند این شهر را از تمام جهان متمایز کرده است.مردمی که فرهنگ شاد و سرزنده ای دارند.

فرهنگ مردم ویتنام یکی از کهن‌ترین فرهنگ‌های جنوب شرقی آسیاست. مردمی که در کوچه و خیابان به همه لبخند میزنند. پیر و جوان و کودک ندارد همه لبخند بر لب دارند. لباس رنگی بر تن دارند  این مردم عاشق رنگ های شاد هستند. رنگهایی که تاثیر خودش را در روحیه مردم هم نشان می دهد. مردمی که  پویا و خستگی ناپذیر هستند. مهمان نوازی مردم این کشور بسیار زبانزد است.

کشور ویتنام از دسته کشورهایی است که توانسته در مسیر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابد. در مجموع کشور ویتنام یک کشور خوب برای سرمایه گذاران است. سرمایه گذارانی که ترجیح می دهند در کارهای پرسود سرمایه گذاری کنند.

apron up restaurant

کشور ویتنام به دلیل جاذبه های طبیعی و تفریحی زیادی که دارد، صنعت گردشگری بزرگی دارد. این کشور برای جذب گردشگر و صنعت گردشگری برنامه های خوبی را تهیه کرده است. ویتنام زیرساخت های خوبی را برای این صنعت پیاده سازی کرده است. از حمایت از کسب و کار های کوچک گرفته تا تربیت راهنماهای گردشگری در این برنامه قرار دارد.

حمایت از رستوران ها برای جذب گردشگر باعث شده تحول بزرگی در شیوه و ساختار رستوران ها ایجاد شود. رستوران ها با حمایت دولت گسترش پیدا کرده اند. فضای بیشتری برای آنها اختصاص پیدا کرده است و کمک های مالی دولتی به صاحبان بیشتر داده میشود.

البته باید توجه داشت که در این برنامه، دولت نظارت بیشتری بر عملکرد رستورانها دارد.چون رستوران ها  باید دارای فاکتورهایی باشند که بتوانند در لیست رستوران های توریستی جای بگیرند.پس رقابتی بالا ولی سالم میان رستورانها برقرار است. رقابتی که رستوران ها در آن سعی میکنند روش های جدیدی برای جذب مشتری پیدا کنند.

hot food 5 1

مشتری مداری اصل همیشگی  

شاید جالب باشد بدانید که اصول پایه و اساسی که برای درآمد زایی رستوران هاست در تمام جهان یکی است. به طور کامل میتوان گفت که این اصول بر پایه مشتری مداری تهیه شده است. اولین و حیاتی ترین اصلی که در همه جا ثابت است، ارائه بهترین کیفیت غذاست. کیفیت غذا شامل نکات مهمی چون طعم غذا،کیفیت مواد اولیه مورد استفاده و… می شود. اصلی که رقابت سختی برای آن وجود دارد.

رستوران apron up رستورانی در قلب شهر رنگارنگ هانوی یکی از همین رستوران هاست. رستورانی که توانسته گردشگران زیادی را جذب کند. گردشگرانی که درآمد اصلی این رستوران را تشکیل میدهند. . قرار گرفتن در محله ای قدیمی با بافت سنتی که ویتنام اصیل را به نمایش میگذارد. تمام آن چیزی که یک گردشگر میخواهد چیزی به جز این نیست.

اینکه در محله ای قدیمی که بافت اصلی شهر را به نمایش می گذارد،غذایی اصیل بخورد. غذایی که طعم واقعی از غذای این کشور را به او ارائه دهدو شبیه رستوران های کشور خودش نباشد. قاطی شدن با مردم اصلی یک شهر و قرار گرفتن در جامعه واقعی یک شهر توقع هر گردشگری است. اینکه با مردم محلی صحبت کند و فرهنگ ناب این کشور را ببیند . فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور را نمیتوان در هتل های چند ستاره دید. باید به قلب شهر بروی و درون جامعه اصلی قرار بگیری تا بتوانی آن را پیدا کنی. مردم محلی و عادی که در یک شهر هستند، آینه ی آداب و رسوم و فرهنگ یک کشورند.

رستوران apron up با قرار گرفتن دادن افراد محلی و عادی در کنار توریست ها قدم بزرگی در این زمینه برداشته است. کاری که رستورانهای دیگر جرئت ریسک این کار را نداشته اند. اما این رستوران با هوشمندی و درک کامل از خواسته های مشتریانش توانسته چندین قدم جلوتر از دیگران باشد.

غذای محلی، فرهنگ ناب

غذاهای محلی که در این رستوران دقیقا به همان روش سنتی پخته می شوند. روشی که درون قلب خانه هر ویتنامی انجام می شود. این رستوران غذاها را با همان ظاهر سنتی به مشتریانش ارائه میکند. ظاهر بی شیله پیله غذا احساس صداقت را به مشتری هدیه میکند. سرویس میزی که برای مشتری می اورند دقیقا همانی است که هر ویتنامی در سفره اش می آورد. پیش غذاهای ساده و خوشمزه ای که اصالت ویتنام را نشان میدهد. 

شاید یکی دیگر از دلایل که در روند رسیدن به درآمد و فروش در این رستوران نقش پررنگی داشته است؛ کلاس های آشپزی است که این رستوران در ساعت های مختلف روز برگزار میکند. جمعیت گردشگرانی که در این کلاس ها شرکت می کنند بسیار است. گردشگرانی که تجربه حضور در آشپزخانه اصیل ویتنامی و یادگرفتن پخت آنها را دوست دارند. 

لذت آشپزی سنتی   

در این کلاس ها یاد می دهند که چگونه غذای معروف ویتنامی به نام فو را به روش اصیل و سنتی طبخ کنند. غذای فو نماد کشور ویتنام است. یکی از معروف ترین سوپ های نودل که همراه با سبزیجات و آب گوشت تهیه میشود. نودل شیشه ای که در این غذا استفاده میشود طرز تهیه متفاوتی از دیگر نودل ها دارد. در این کلاس ها طرز تهیه نودل شیشه را که فوت کوزه گری هر آشپز در ویتنام است را به افراد آموزش می دهند. 

رژیم و سبک غذایی در ویتنام رژیم کم روغن و سرشار از سبزیجات است. برنج، جزو غذاهای اصلی ویتنام محسوب می‌شود و طعم غذاهای‌شان معمولا تند، ترش و شیرین است. 

کارکنان ویتنامی که بسیار صمیمی و حرفه ای هستند ، تاریخچه ای از غذاها و نکات پخت آن را به مشتریان ارائه می دهند. 

موسیقی ویتنامی که  در فضای سنتی رستوران پخش می شود شما را به فرهنگ این کشور گره میزند. ویتنام، سنتی غنی در رابطه با موسیقی و رقص دارد. رنک قرمزی که در فضا استفاده شده نشان از علاقه مردم به این رنگ دارد. رنگ قرمزی که برای ویتنامی ها نماد ثروت و خوش‌اقبالی است، در کنار رنگ سبزی که نماد تجدید حیات است در دکور رستوران تکرار شده است. دکوری که قرار است به مخاطبان حس قرار گیری در تاریخ را هدیه کند.  

مطمئنا با کنارهم قرار گرفتن تمام این نکات رستوران apron up توانسته بهترین باشد. رستورانهای زیادی در هانوی وجود دارند ولی این رستوران توانسته با درک نیازهای مشتریانش و ریسکی که در بابت انواع مشتریان انجام داده رستوران اول شهر هانوی باشد.  

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید