ایرانیان پک

رستوران ANISE، الگوی درآمدزایی

رستوران ANISE

رستوران anise

 

نکات کوچکی که در این رستوران وجود دارد باعث شده  تفاوت درآمد رستوران anise نسبت به  دیگر رستوران ها مقدار قابل توجهی باشد. شاید دغدغه این روزهای شما هم درآمدزایی بیشتر رستورانتان باشد.این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است.در هر قسمت از این تحلیل ها رازهای درآمد زایی رستوران هایی از سراسر دنیا را بررسی میکنیم. تفاوت رستوران ها در نکات زیادی است. نکاتی هر چند کوچک که شاید به چشم نیاید.اما باید بدانید که معروف شدن یک رستوران وابسته به تمام این نکات است.

برای ایجاد تمایز به دنبال قدم های بزرگ و عجیب نباشید، کافیست قدم‌های کوچک را به شکل درست بردارید.

 

dubai

رستوران anise دبی

دبی یکی ازگرمترین شهرهای جهان است و رستوران ANISE یکی از بهترین رستوران های این شهر است. پس اولین اصل برای موفقیت در این شهر گرم و کویری، دمای محیط است. دمای متعادل و مطبوع برای مردم این شهر بسیار پایین است. خصوصا وقتی دریکی از روزهای گرم و شرجی تابستان باشند. همه مردم طرفدار دمای مناسب و محیط خنک رستوران هستند. فرقی ندارد در چه فصلی باشد این محبوبیتی است که هیچ گاه ازبین نمی رود.

این رستوران در کنار هتل معروفی قرار دارد. نزدیکی به این هتل بزرگ نیز یکی از عواملی است که آنرا پرفروش کرده است. این  هتل غذای مسافرانش از این رستوران تهیه میکند. در واقع این هتل، با یک تیر دو نشان میزند. همزمان که مسافران خود را جذب میکند درآمدی برای رستوران نیز ایجاد می کند.

anise1

منو رستوران anise

رستوران ANISE هر روز هفته طیف گسترده‌ای از غذا را به مشتریانش ارائه می‌دهد. منوی این رستوران بسیارغنی است و برای هر نوع سلیقه غذایی طراحی شده است. سبک‌های غذایی گیاهخوارانه تا غذاهای حلال و بدون گلوتن و حتی بستنی را می‌توانید در این رستوران سفارش دهید. مطمئن باشید کیفیت و طعم غذاها و دسرهای این رستوران بی نظیر است یک سر و گردن بالاتر از تمام غذاهایی است، که تاکنون خورده اید.

اینطور که به نظر میرسد ویژگی‌های یک مکان خوب از نظر افراد متفاوت است. حالا اگر تفاوت آدم ها از زبان و فرهنگ رد بشود و به جغرافیا بکشد، موضوع کاملا فرق می کند. احتمالا کسی که همیشه زیرباد کولر هست، نمیتواند جایی بدون کولر را تصور کند. همین آدم هیچ تصوری از گرمای شدید ندارد و به سرد بودن محیط عادت کرده است. پس نباید انتظار داشت که دمای مطلوبش با کشاورز زحمت‌کشی که زیرتیغ آفتاب کار میکند یکی باشد. چون مطمئنا توقع بیجایی است. اما به نظرتان نکته مهم در انتخاب دمای محیط چه چیزی می تواند باشد؟

anise4

مشتری مداری رستوران

طبق آن چیزی که در تحلیل های قبل هم به آن اشاره کرده‌ایم، شناخت نوع مشتری مهم است. زمانی که شما مشتری اصلی خود را بشناسید میتوانید تصمیم بگیرید. اینکه مشتری شما چه میزان درآمدی دارد و اغلب از کدام دسته بندی جامعه است. این شناخت باعث درک درستی از نیازهای مشتری می‌شود. درک درست، انتخاب های درست را می‌سازد. پس مشتری خودرا بشناسید و به نیازهایش پاسخ درست دهید. یکی از فاکتور های مهمی که در تمام رستوران های موفق دنیا دیده می‌شود، مشتری مداری است. مشتری مداری قرار گرفتن درست و کنارهم، تمام این فاکتورهاست.

anise6

ضدعفونی کردن محیط رستوران و میزها در این رستوران همیشگی است.وقتی یک رستوران به همه جوانب نگاه میکند، ارزشمند بودن آن دیده میشود. صندلی های راحت در کنار فضای آرام وبه دور از هیاهو، رستوران را مکان دنجی برای مشتریانش کرده است. کارکنان میزشما را به سرعت تمیز کرده و دوباره میچینند اما قرار نیست چیدمان قبلی میز برای شما هم انجام شود. آنها چیدمان جدیدی که فقط برای میز شما انجام می دهند. الگو های متفاوتی و منحصر به فردی را برای چیدمان میزها استفاده  می‌کنند.

هوشمندی در خدمات

خدمات و سرویس دهی عالی به مشتری ، از آن فاکتورهای بسیار موثر در فروش و درآمد بیشتر رستوران است. زمانی که مشتری در قبال پولی که میدهد خدمات خوب و باارزشی دریافت کند، رضایتمندی او بیشتر می‌شود. برخورد محترمانه وصمیمی  کارکنان رستوران در کنار جنبه شخصیت شناسی آنها جذاب تر هم می شود. خوش برخورد بودن و ارتباط خوبی که با مشتریان می‌گیرند، راز محبوبیت آنهاست. سرویس حرفه ای آنها واقعا بسیار سریع است. آنها آنقدر کارشان را دقیق انجام می دهند که جای هیچ نگرانی باقی نمی گذارند.

anise8

کارکنان پیشنهاد های بسیار خوبی برای لذت بردن از غذایتان به شما می‌دهند . این تخصص اصلی کارکنان این رستوران است که افراد را بشناسند. آن ها آگاهی کامل به نیاز های مشتریان دااشته و پیشنهاد های هیجان انگیزی به آنها می‌دهند. ممکن است آنها بخواهند داستانی برای شما تعریف کنند. حتما این فرصت را به خودتان و آنها دهید که در فاصله بین سفارش شما و سرو آن، داستان کوتاهشان را برای شما تعریف کنند. سرآشپز معروف پاکستانی که پنج ستاره دارد و غذاهایش جادویی از طعم ورنگ است. ارزش یک رستوران با همه این فاکتورها مشخص می‌شود. غذایی که تزئینی زیبا دارد و طعمش بی نظیر است. نوشیدنی هایی که روی آنها طرح های جالبی است. غذاهای برجسته ای که  فقط در اینجا پیدا میشوند. بوفه آزاد رستوران، جالب ترین قسمت آن جاست. خیلی از مشتریان تنها به خاطر همین بوفه به اینجا می‌آیند. هفت ایستگاه غذایی با انواع غذا ، دسر و نوشیدنی در این بوفه قرار دارد. هر کس با سلیقه خودش غذاهایش را انتخاب میکند و آماده خوردن آن می‌شود.

anise7

در این رستوران انواع مختلفی از افراد ، از زبان و فرهنگ تا رنگ پوست وجود دارد . این طیف گسترده از مشتریان به دلیل تنوع مسافران است . دبی پرواز های زیادی از سراسر دنیا دارد  و همین دلیل باعث شده انواع افراد در این شهر و رستوران ها دیده شوند. پس نباید اهمیت مکان رستوران  را از یاد برد.

به این صفحه امتیاز دهید!

2 دیدگاه دربارهٔ «رستوران ANISE، الگوی درآمدزایی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید