جعبه پیتزا | چاپ و قیمت انواع جعبه پیتزا + لیست قیمت 1400

جعبه پیتزا

صفحه سفارش آنلاین جعبه پیتزا با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

 

اولین مواجهه مشتریان فست فود شما با جعبه پیتزا است و در اولین نگاه هویت و بسته بندی محصولات فست فودی شما باعث جذب و ایجاد حس اعتماد در مشتری می‌شود.

ایرانیان پک همچنین جعبه پیتزای شما را رایگان طراحی می‌کند و هویت بصری شما را اجرا می‌کند با ما تماس بگیرید و سفارش خود را به ما اطلاع دهید.

لیست قیمت جعبه پیتزا

مدل سایز رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
معمولی ٢٠*٢٠ ارتفاع ۴ (مینی) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 1,680
معمولی ٢٠*٢٠ ارتفاع ۴ (مینی) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 1,800
معمولی ٢۴*٢۴ ارتفاع ۴ (تک نفره) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,076
معمولی ٢۴*٢۴ ارتفاع ۴ (تک نفره) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,196
معمولی ٢۶.۵*٢۶.۵ ارتفاع ۴.۵ (دونفره) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,796
معمولی ٢۶.۵*٢۶.۵ ارتفاع ۴.۵ (دونفره) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,916
معمولی ٣٠*٣٠ ارتفاع ۵ (خانواده کوچک) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,228
معمولی ٣٠*٣٠ ارتفاع ۵ (خانواده کوچک) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,348
معمولی ٣٢*٣٢ ارتفاع ۴.۵ (خانواده متوسط) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,540
معمولی ٣٢*٣٢ ارتفاع ۴.۵ (خانواده متوسط) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,660
معمولی ٣٣.۵*٣٣.۵ ارتفاع ۴.۵ (خانواده بزرگ) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,600
معمولی ٣٣.۵*٣٣.۵ ارتفاع ۴.۵ (خانواده بزرگ) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,720
معمولی سایز ۴٠ سوپر خانواده ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 5,124
معمولی سایز ۴٠ سوپر خانواده ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 5,244

نکاتی که قبل از خرید جعبه پیتزا حتما باید بدانید | ایرانیان پک

همان‌طور که می‌دانید فست‌فودی‌ها این روزها فضای بسیار رقابتی‌ای دارند؛ در هر مجتمع تجاری یا هر راسته‌ای که پاتوقی برای گذراندن اوقات فراغت است، چندین رستوران و فست‌فودی به چشم می‌خورد؛ چرا که امتحان کردن خوراکی‌ها یکی از بزرگترین تفریحات ما ایرانی‌هاست. حالا خودتان را جای مشتری‌تان بگذارید، آخر هفته همراه با خانواده یا دوستانتان می‌خواهید به یک فست‌فودی بروید و یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های مِنو، یعنی پیتزا را سفارش دهید.

هر رستوران یا فست‌فودی ای را که انتخاب کنید، جعبه پیتزا اولین مواجهه شما بعنوان مشتری با سفارش‌تان است که می‌تواند یک مزیت رقابتی باشد. بسته‌بندی پیتزا، پک پیتزا، جعبه پیتزا، کارتن پیتزا یا هر چیزی که اسمش را می‌گذارید می‌تواند برگ برنده شما باشد؛ به شرطی که همه چم و خم کار را بدانید و بهترین انتخاب را برای طراحی، تولید، ساخت و چاپ جعبه پیتزا داشته باشید.

ممکن است اولین کاری که برای سفارش جعبه پیتزا انجام می‌دهید این باشد که لیست قیمت جعبه پیتزا یا نمونه کارهای شرکت‌های مختلف را در اینترنت سرچ کنید یا حتی کمپانی‌هایی را انتخاب کنید که برای خرید اینترنتی جعبه پیتزا خدمات ارائه می‌دهند.
از آن‌جایی که جعبه پیتزا، ریزه‌کاری‌های زیادی دارد؛ می‌خواهیم در این مقاله همه نکات کلیدی را مو به مو و بدون سانسور در اختیارتان بگذاریم، اطلاعاتی که مسیرشان را از تولیدکننده تا سفارش دهنده طی کرده‌اند و به همه سوالات شما درباره خرید کارتن پیتزا پاسخ می‌دهند که سردرگم نشوید و بتوانید انتخابی مناسب با شرایطتان داشته باشید.
با ما همراه باشید!

جعبه پیتزا

قبل از هر چیز، بیایید معیارهای جعبه پیتزای خوب را بررسی کنیم:

سالم رساندن غذا: سایز جعبه پیتزا باید مناسب باشد که پیتزا هنگام ارسال بیش از حد تکان نخورد یا در جعبه به پیتزا نچسبد؛ مهمترین نکته داشتن ارتفاع مناسب است.

حفظ بوی پیتزا: جعبه پیتزا علاوه بر این که باید عطر اشتها برانگیز پیتزا را حفظ کند، نباید بوی ناخوشایندی به پیتزا بدهد.

حفظ گرما و تازگی پیتزا: یکی از چالش‌های طراحی و ساخت جعبه پیتزا، محاسبه تعداد مناسبِ حفره برای ورود و خروج هوا است؛ چرا که اگر تعداد حفره‌های تهویه کم باشد، پیتزا خمیر می‌شود و تردی‌اش را از دست می‌دهد، و اگر تعداد حفره‌ها زیاد باشد، پیتزا حرارتش را از دست می‌دهد و پیتزای سرد به دست مشتری می‌رسد!

راحتی بسته بندی: یکی از نکات مهم در خرید جعبه پیتزا، انتخاب مدلی است که پرسنل بتوانند راحت و سریع بسته بندی کنند.

مقاوم بودن جعبه پیتزا: با توجه به حجم و وزن پیتزا باید جعبه‌ای طراحی شود که مقاومت کافی برای حفظ پیتزا را داشته باشد.

اما هر رستوران، شرایط و محصولات خاص خود را دارد و می‌بایست جعبه پیتزای خاص خود را داشته باشد. با توجه به این موضوع، جعبه پیتزای سفارشی می‌تواند به عنوان یک بسته بندی موثر در نظر گرفته شود. شرکت‌ چاپ و بسته بندی مانند ایرانیان پک، بر اساس نیاز مشتری، سفارش می‌گیرد و متناسب با خواسته‌های آن‌ها بسته بندی پیتزا را طراحی و تولید می‌کند؛ اما نکات مهمی در پروسه طراحی، تولید و ساخت پیتزا، وجود دارد که باید آنها را بدانید تا هنگام سفارش و خرید بسته‌بندی پیتزا با مشکل مواجه نشوید.

جعبه پیتزا انواع مختلفی دارد و می‌توان از جنبه‌های متفاوت، آن را دسته‌بندی کرد. ما با در نظر گرفتن سرفصل‌های زیر، موضوعات کاربردی و مهم را بررسی می‌کنیم.

 • مدل‌های جعبه پیتزا
 • ابعاد جعبه پیتزا
 • قیمت جعبه پیتزا
 • جنس مقوای جعبه پیتزا
 • چاپ جعبه پیتزا
 • پروسه ساخت جعبه پیتزا
 • فضای انبار مورد نیاز
انواع جعبه پیتزا

1. مدل‌های جعبه پیتزا

به عقیده بازاریابان، بسته بندی محصولات یکی از 5 مولفه بازاریابی در عصر مدرن است که باعث موفقیت یا شکست یک محصول در بازار می‌شود. فروش بسیاری از محصولات صرفا به دلیل جعبه زیبا اتفاق می‌افتد. با درک اهمیت بسته بندی در محصولات فست فودی و رستورانی، رویکرد مدیران رستوران هم به این مقوله تغییر کرده است. جالب است بدانید که طبق مطالعات انجام شده، جعبه‌های پیتزا می‌توانند احتمال خرید مجدد را چندین برابر کنند.
بهترین طراحی برای پک پیتزا این است که مشتری با دیدن جعبه پیتزا به یاد برند شما بیفتد. پس باید سعی کنید برندتان را با یک طرح خاص در ذهن مشتری تثبیت کنید. وقتی ایده‌پردازی‌هایتان در مورد طرح جعبه پیتزا به نتیجه رسید، وقت آن است که پک پیتزای اختصاصی‌ خودتان را سفارش دهید.

برای خرید جعبه پیتزا با توجه به اینکه پیتزا در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی تولید می‌شود، شما می‌توانید بسته به نوع پیتزا، جعبه مناسبی انتخاب کنید.

پرکاربردترین انواع جعبه‌های پیتزا عبارت‌اند از:

 • جعبه پیتزای یک تکه (کلاسیک، مربعی، ساده)
جعبه پیتزا کلاسیک و معمولی

اگر به دنبال جعبه پیتزای ارزان هستید، این مدل بهترین گزینه برای شماست. به این دلیل که مدل کلاسیک بصورت کلی و تیراژ بالا تولید می‌شود، همیشه ارزان‌ترین مدل است. اساسا مدل‌های کلاسیک مدل‌هایی هستند که برای تولیدکننده، رستوران‌دار و مشتری نهایی، راحت و ساده هستند.

 • جعبه پیتزا مثلثی (اسلایسی)
جعبه پیتزا اسلایسی

یکی از جذاب‌ترین انواع جعبه‌ها، جعبه‌ی پیتزا مثلثی است. این نوع جعبه علیرغم جذابیت ویژه‌ای که دارد هنوز به طور کامل همه‌گیر نشده است. جعبه‌ی پیتزای مثلثی برای افرادی که وعده‌های غذایی کوچک دارند یا می‌خواهند هزینه کمتری بپردازند مناسب است؛ شما با در نظر گرفتن نیازهای این طیف از مشتریان، می‌توانید تصویر برندتان را در نگاه آن‌ها بهبود دهید.

 • جعبه پیتزا هشت ضلعی
جعبه پیتزا

یکی از مشکلاتی که هنگام ارسال پیتزا وجود دارد، این است که اگر ابعاد پیتزا کوچک‌تر از ابعاد جعبه پیتزا باشد، به دلیل حرکت و برخورد پیتزا به لبه‌های جعبه، امکان دارد پیتزا تغییر شکل داده و آسیب ببیند.
اما گوشه‌های جعبه پیتزای هشت ضلعی از حرکت پیتزا در جعبه جلوگیری می‌کند؛ ضمن اینکه به دلیل ساختار متفاوت، از نظر بصری برای مشتری جذاب‌تر است.

 • جعبه پیتزا شش ضلعی
جعبه پیتزا شش ضلعی

این جعبه هم ویژگی‌های مشابه جعبه هشت ضلعی دارد.

 • جعبه پیتزا کشویی
جعبه پیتزا

این مدل جعبه پیتزا مثل جعبه کبریت باز و بسته می‌شود و ابعاد آن متناسب با ابعاد پیتزا طراحی و تولید می‌شود.

 • جعبه پیتزا دوتکه (درب جدا یا درب و زیره)
جعبه پیتزا دو تکه

در این حالت درِ جعبه پیتزا از بدنه اصلی جدا می‌شود، مثل جعبه شیرینی.

 • جعبه پیتزا پروانه‌ای
جعبه پیتزا پروانه ای

این مدل جعبه پیتزا، بخاطر شباهت به بال‌های پروانه و قرار گرفتن دو لبه درب روی کف جعبه به جعبه پروانه‌ای معروف شده است.

 • جعبه پیتزا مخصوص سالن
جعبه پیتزا سالن

رستوران‌ها و فست‌فودهایی که پیتزا را در سالن سرو می‌کنند، روش‌های مختلفی برای سرو پیتزا دارند. استفاده از ظروف چدنی، چوبی یا سینی‌ای که با کاغذ مومی پوشیده شده باشد.
نکته مهم این است که اگر از نظر زمانی یا تعداد نیرو برای شست و شوی ظروف محدودیت دارید، بهتر است از جعبه پیتزا داخل سالن که در واقع همان کار سینی را انجام می‌دهد، استفاده کنید.

 • جعبه پیتزای سوپرمارکتی

این نوع از جعبه‌ها به این دلیل که باید در فریزر نگهداری شوند و بدلیل وجود رطوبت و تغییرات دمایی، با مقوای ایندربرد تولید می‌شوند، زیرا ساختار سایر مقواها برای این کار مناسب نیست. نمونه های این جعبه را در پیتزای کاله با برند پمینا، پیتزا 202 و غیره می‌توانید مشاهده کنید.

تولیدی جعبه پیتزا ایرانیان پک، می‌تواند تمام مدل‌های جعبه پیتزا را بدون هیچ محدودیتی، روی تمام مدل‌های مقوا پیاده کند، که بر اساس مدل انتخابی، شکل برش ورق خام، تغییر می‌کند.

نکته قابل توجه این است که معمولا در بخش ظرف‌شویی یا بسته‌بندی فست فود جابه‌جایی افراد زیاد است؛ بعنوان رستوران‌دار شاید شما مجبور باشید آشپزتان را با حقوق بالایی راضی نگه دارید تا طولانی مدت با شما همکاری داشته باشد، به این دلیل که می‌خواهید طعم غذایی که ارایه می‌دهید و در ذهن مشتری تثبیت شده است، تغییر نکند و کیفیت ایده‌آل حفظ شود؛ در حالی که افرادی که در موقعیت‌های بالا نام بردیم و غالبا مسئولیت بسته بندی جعبه‌های پیتزا با آن‌هاست، با سرعت بیشتری تعویض می‌شوند. بنابراین هرچقدر جعبه پیتزا از نظر مونتاژ سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد، اسمبل کردن جعبه‌ها برای نیروها سخت‌تر می‌شود و در صورت تعویض و جابجایی نیروها، نیروی جدید به زمان بیشتری برای آموزش دیدن و بسته بندی نیاز دارد.

از آن‌جایی که کسب و کار فست‌فودی بر اساس سرعت و تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن ایجاد شده است (به عبارتی سرعت، بخشی از ذات و ساختار این بیزینس است) باید از جعبه‌هایی استفاده شود که سرعت کار را کم نکنند.
هرقدر جعبه پیچیده‌تر باشد، مصرف کاغذ بیشتر، هزینه بالاتر و پروسه تولید طولانی‌تر می‌شود. ضمن اینکه استفاده از جعبه پیتزا برای کاربر سخت‌تر می‌شود.

جعبه کیک پیتزا

2. ابعاد جعبه پیتزا

انتخاب درست سایز جعبه پیتزا، علاوه بر اینکه در زیبایی بسته بندی و خلق تجربه خوشایند برای کاربر اهمیت دارد، در سالم رساندن پیتزا به دست مشتری نقش مهمی ایفا می‌کند.

توجه داشته باشید سایزهایی که در ادامه می‌آیند، گرد شده‌اند؛ مثلا جعبه پیتزای مینی ممکن است 19.7 در 19.7 باشد، نه دقیقا 20 در 20!

مهم‌ترین و پرفروش‌ترین ابعاد جعبه پیتزا عبارتند از:

 • سایز 15*15 سانتی‌متر: جعبه پیتزا پیکو
 • سایز 20*20 سانتی‌متر : جعبه پیتزا مینی
 • سایز 24*24 سانتی‌متر: جعبه پیتزا تک نفره
 • سایز 25*25 سانتی‌متر : جعبه پیتزا تک نفره بزرگ
 • سایز 27*27 سانتی‌متر: جعبه پیتزا دو نفره
 • سایز 30*30 سانتی‌متر: جعبه پیتزا خانواده کوچک
 • سایز 32*32 سانتی‌متر: جعبه پیتزا خانواده متوسط
 • سایز 34*34 سانتی‌متر: جعبه پیتزا خانواده بزرگ
 • سایز 45*45 سانتی‌متر: جعبه پیتزا خانواده
 • سایزهای خیلی بزرگ (50، 60، 70، 80): جعبه غول پیتزا

چند نکته مهم ابعاد جعبه پیتزا

رایج‌ترین جعبه پیتزا، جعبه پیتزا تک نفره است. مقوای بکار رفته در ساخت جعبه پیتزای تک نفره، می‌تواند مقوای کرافت، ایفلوت یا مقوا دوبلکس بهداشتی باشد.

جعبه پیتزا خانواده معمولا بیشتر به صورت بیرون‌بر سفارش داده می‌شود و با توجه به وزن و ابعاد پیتزا، جعبه باید مقاومت خوبی داشته باشد؛ پیشنهاد ما استفاده از ورق سه لایه، ایفلوت یا جعبه پیتزا لمینیتی است.

غول پیتزا به پیتزاهای غول پیکری گفته می‌شود که در بین پیتزاها بیشترین قطر را دارند؛ معمولا قطر آن‌ها بین 50 تا 80 سانتی‌متر است. جنس جعبه غول پیتزایی که مجموعه ایرانیان پک تولید می‌کند از مقوای سه لایه ایفلوت با مقاومت و استحکام بالا است و مدل پیشنهادی برای این سایز، جعبه پیتزای دو تکه است.

برای سفارش جعبه پیتزا، باید به ابعاد قالب پیتزا توجه کنید. با توجه به این‌که هر فرد چه ابعادی برای جعبه پیتزا لازم دارد، سایزها قابل تغییرند و قراردادها نسبی‌اند.

اگر از ظرف برای تولید پیتزا استفاده می‌کنید باید میانگین قطر پایین و بالای ظرف را در نظر بگیرید، چون ظرف‌ها معمولا شیب‌دار هستند و قطر آنها در پایین ظرف، کمتر از قسمت بالایی ست.

3. قیمت جعبه پیتزا

قیمت کارتن پیتزا به فاکتورهای مختلفی مانند سایز جعبه پیتزا، جنس کارتن جعبه پیتزا، ابعاد جعبه پیتزا، نوع چاپ، تیراژ درخواستی و مدل جعبه پیتزا بستگی دارد.
هرچه ابعاد جعبه پیتزا بزرگ‌تر، مدل جعبه پیچیده‌تر، جنس مقوای جعبه پیتزا با کیفیت‌تر و ابعاد بزرگ‌تر باشد، هزینه جعبه پیتزا بیشتر خواهد شد؛ اگرچه در تیراژهای بالا، قیمت تمام شده برای هر جعبه پیتزا کم‌تر خواهد بود.

برای دریافت لیست قیمت جعبه پیتزا، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. البته امکان خرید اینترنتی جعبه پیتزا از ایرانیان پک وجود دارد.

کارتن پیتزا

4.جنس کارتن جعبه پیتزا

برای بررسی جنس کارتن جعبه پیتزا لازم است دو موضوع مهم را بدانید:

 • نام تجاری ورق‌های مصرفی در جعبه پیتزا
 • نام فنی و خصوصیات مقوای جعبه پیتزا

نام تجاری ورق‌های مصرفی در جعبه پیتزا

ایرانیان پک برندهای مختلفی دارد و بعنوان مرجع بسته بندی در ایران و یکی از بهترین تولیدکننده‌های جعبه پیتزا، در سال 1385 برای بی‌نیاز شدن از ورق‌های موجود در بازار و ارائه بسته‌بندی‌های با کیفیت و مطمئن، تصمیم گرفت کارگاه‌های تولید ورق را راه‌اندازی کند؛ در پی این تصمیم، شرکت مقوای مروارید صفا دشت و شرکت آرتیمان افتتاح شدند.

تولیدات ورق شرکت مروارید صفادشت برای مصارف داخلی و تولیدات شرکت آرتیمان با هدف صادرات به بازارهای عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس راه اندازی شدند و در سال 92 این دو شرکت با هم ادغام شدند و با نام تجاری مقوا مروارید صفادشتِ آرتیمان به ادامه فعالیت پرداختند.
لازم به ذکر است که به غیر از ما همکاران دیگری (مانند آلامتو و اصفهانی) نیز در زمینه تولید ورق فعالیت می‌کنند؛ اگرچه کیفیت پایین‌تری دارند اما در بعضی موارد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

جعبه پیتزا مقوا مروارید

شرکت مقوای مروارید صفا دشت در سال 1389 به عنوان اولین و بزرگ‌ترین شرکتی مطرح شد که جواز بهداشت و سیب سلامت را از سازمان غذا و دارو گرفت.
این شرکت به دلیل تولید مقواهای با کیفیت و استاندارد، مورد توجه بسیاری از استفاده کنندگان و تولیدکنندگان بسته بندی قرار گرفته است.

جعبه پیتزا آرتیمان

آرتیمان نام تجاری یک ورق ایفلوت سه لایه است که در شهرک صنعتی صفادشت تولید می‌شود. یکی از شرکت‌هایی که این ورق را تولید می‌کنند شرکت آرتیمان است که آن را با نام مقوا مروارید نیز می‌شناسند. جعبه پیتزایی که از ورق‌های آرتیمان تولید می‌شود، استحکام و کیفیت بالایی دارد.

جعبه پیتزا آلامتو

آلامتو یکی از ورق‌های بهداشتی است که در جعبه سازی استفاده می‌شود. از ورق بهداشتی آلامتو عمدتاً در بسته بندی مواد غذایی و فست‌فود استفاده می‌شود. جعبه پیتزا آلامتو از همین ورق‌های بهداشتی ساخته می‌شود. نام فنی ورق آلامتو، ورق دوبلکس است و از بین ورق‌های دوبلکسی که تولید می‌شوند، بهترین و باکیفیت‌ترین ورق، ورق آلامتو است.

جعبه پیتزا اصفهانی

مقوای جعبه پیتزا اصفهانی همان مقوای ایفلوت است که چاپ روی آن به روش فلکسو انجام می‌شود. چاپ فلکسویی که روی آن صورت می‌گیرد می‌تواند بنا به سلیقه‌ی مشتری در رنگ بندی‌های مختلف انجام شود. برند اصفهانی یکی از ورق سازی‌هایی است که در شهرک صنعتی صفادشت فعالیت می‌کند.
4.2.نام فنی و خصوصیات مقوای جعبه پیتزا
ساختار مقوا در تولید جعبه پیتزا اهمیت زیادی دارد، چرا که ساختار و نوع مقوا، روش تولید و چاپ جعبه پیتزا را تعیین می‌کند.

 • مقوای ایفلوت بهداشتی (کرکره‌ای)

مقواهای فلوت (موج‌دار یا شیار‌دار) موج‌های s شکل معکوس دارند و بر اساس ضخامت و ابعاد به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.
در مقاله‌های آینده به طور مفصل به بررسی انواع مقواها می‌پردازیم. اما فعلا در همین حد اشاره کنیم که مقوای ایفلوت (E-flute) از طرف رستوران‌دارها و فست فودی‌ها بیشتر از بقیه انواع مقوا مورد استقبال قرار می‌گیرند.

اما مقوای ایفلوت چه ویژگی‌هایی دارد؟

مقوای ایفلوت ساختار کرکره‌ای دارد و همین شکل مهندسی، باعث می‌شود نسبت به مقواهای مشابه، مقاومت بیشتری داشته باشد.
این ساختار مستحکم، تاثیر بسیار زیادی در حفظ شکل ظاهری پیتزا دارد؛ اگر چند جعبه پیتزا روی هم قرار بگیرند جعبه بالایی به جعبه پایینی فشار نمی‌آورد و درِ جعبه پیتزا به پیتزا نمی‌چسبد.

ساختار دوجداره‌ی مقوای ایفلوت، پیتزا را به خوبی گرم نگه می‌دارد.

در تولید این مقوا از کاغذ نو استفاده می‌شود، بنابراین هیچگونه مشکل بهداشتی یا مسائلی مانند بوی ناخوشایند ندارد؛ خوب است بدانید که این مقوا در سطح استانداردهای جهانی قرار دارد و در اروپا و آمریکا نیز تولید و استفاده می‌شود.
تکنیک چاپی که می‌تواند روی این نوع مقوا اجرا شود، تکنیک چاپ فلکسو است؛ یک تکنیک چاپ دستگاهی‌ که برای کارتن استفاده می‌شود.
امکان تولید تمام سایزهای جعبه پیتزا، با استفاده از این نوع مقوا وجود دارد.

طبعا مانند هر محصول دیگری در دنیا، جعبه پیتزای ایفلوت علاوه بر مزایای ذکرشده معایبی نیز دارد:

کیفیت مقوای ایفلوت نسبت به مقوای دوبلکس بهتر است و بنابراین قیمت بالاتری دارد.
تکنیک چاپ جعبه پیتزای ایفلوت، فلکسو هست که محدودیت رنگ دارد و در واقع نوعی چاپ تفکیکی است؛ در این نوع چاپ، رنگ‌های ترکیبی نداریم، بعنوان مثال رنگ زرد جداگانه چاپ می‌شود و رنگ قرمز جدا و از ترکیب رنگ زرد و قرمز، خروجی نارنجی نخواهیم داشت.

در چاپ فلکسو از سه رنگ، می‌توانیم سه رنگ داشته باشیم و نهایتا از تِرام کردن آن‌ها ( کمتر وارد کردن مرکب؛ مثلا وقتی رنگ مشکی داریم می‌توانیم مقدار کمی رنگ طوسی هم داشته باشیم) می‌توانیم طیف محدودی از رنگ‌ها را بدست بیاوریم؛ در حالی که در چاپ افست با چهار رنگ اصلی، می‌توانیم تمام طیف‌های رنگی را داشته باشیم.
رابط چاپی‌ای که در جعبه پیتزای ایفلوت استفاده می‌شود، اصطلاحا کلیشه نامیده می‌شود؛ کلیشه شبیه مُهری ست که ما بصورت روزمره از آن استفاده می‌کنیم و همانند مُهر که قیمت نسبتا بالایی دارد، رابط چاپیِ چاپ فلکسو هم نسبت به رابط چاپی افست، قیمت بالاتری دارد؛ بخصوص برای چاپ‌هایی که اندازه گسترده‌ای دارند.

البته اگر ابعاد چاپ فلکسو محدود باشد، رابط چاپی را حتی با قیمت صد هزار تومان می‌توان تهیه کرد، اما اگر سایز جعبه خیلی بزرگ باشد، چون قیمت کلیشه بصورت سانتیمتری محاسبه می‌شود، طبیعتا قیمت تمام شده‌ی کلیشه بالا می‌رود.
در مجموع جعبه‌ای که ما پیشنهاد می‌دهیم با توجه به تمام ویژگی‌های مثبت و منفی‌ای که دارد، جعبه‌ پیتزایی ست که با مقوای ایفلوت ساخته شده باشد.

نکته قابل توجه این است که مقوای ایفلوت از نظر کیفیت انواع مختلفی دارد و سطح کیفی آن به عوامل زیر بستگی دارد:

 • خط تولید ورق ایفلوت
 • ماشین آلات سازنده ورق ایفلوت
 • کاغذ مصرفی برای سه لایه‌ی مختلف مقوای ایفلوت

کاغذی که در ایرانیان پک مورد استفاده قرار می‌گیرد، بهترین و مرغوب‌ترین کاغذِ سه طرف کرافت است؛ دقت داشته باشید که نمونه‌هایی مشابه کرافت در بازار وجود دارد که اصطلاحا به آن‌ها تِسکرافت، لاینِر و تسلاینر گفته می‌شود.

جعبه پیتزا دو نفره خام

مقوای دوبلکس بهداشتی

مغزی مقوای دوبلکس، بازیافت شده است و ضخامت اصلی مقوا را تشکیل می‌دهد و علیرغم کیفیت پایین، بخاطر مقاوم کردن مقوا از آن استفاده می‌شود؛ برای اینکه بتوان از مقوای دوبلکس در صنایع غذایی استفاده کرد، طی عملیات دوبلکس کردن، یک مقوا در بالا و یک مقوا در پایین مغزی قرار می‌دهند.
مقوای رویی، یکدست است، خاصیت چاپ پذیری دارد و چاپ به خوبی روی آن نمایش داده می‌شود.

این قسمت با توجه به درخواست مشتری می‌تواند از جنس کاغذ کرافت، تحریر یا گلاسه باشد. نقش مقوای زیری، ایجاد فاصله‌ بین مغزیِ بازیافتی و ماده غذایی است. مقواهای زیری و رویی مثل کاغذ ایفلوت جنس خوبی دارند اما مشکل اصلی، مغزی بازیافتی ست.
مغزی بازیافتی از بازیافت ضایعات مختلف (بیش از 90 درصد کاغذ و مقوای بازیافتی+ 10 درصد ضایعات نخاله) تولید می‌‍شود.

برای گندزدایی مغزیِ مقوای دوبلکس، از مواد ضدعفونی کننده استفاده می‌شود. بدلیل شیوع ویروس کرونا از سال 99، دسترسی به بعضی از این مواد گندزدای وارداتی غیرممکن شد و موادی مثل کلر جایگزین شدند.
این راه حل جایگزین باعث شد وقتی جعبه پیتزا با مقوای دوبلکس بهداشتی تولید می‌شود، معایبی داشته باشد. مانند:

کم شدن مقاومت جعبه پیتزای دوبلکس: تحت تاثیر دما و بخار پیتزا، جعبه شل می‌شود و در جعبه به پیتزا میچسبد.

ایجاد بوی ناخوشایند: اولین چیزی که از بوی نامطلوب به ذهن مشتری می‌رسد این است که پنیر پیتزا یا گوشت پیتزا فاسد است و هیچ تصوری از این ندارد که بوی ناخوشایند ناشی از مواد بازیافتی داخل مقوا است!

این نوع از مقوای دوبلکس بهداشتی فقط در ایران، شاید بصورت محدود در افغانستان یا برخی از کشورهای در حال توسعه، مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ صادرات مقوای دوبلکس بهداشتی تقریبا صفر است و بیشتر مصرف داخلی دارد! این مقوا ذاتا مقوای صنعتی است و برای مواردی مثل زیره‌ی بسته بندی‌های مواد غیر خوراکی استفاده می‌شده است. مشابه این مقوا، مقوای کرجی است که در زونکن یا پایه تقویم استفاده می‌شود.

علیرغم همه معایب مقوای دوبلکس، ساخت جعبه پیتزا با مقوای دوبلکس بهداشتی فوایدی نیز دارد:

استفاده از چاپ افست: با استفاده از مزیت چاپ ترکیبی، خروجی رنگ گسترده ای خواهیم داشت و کیفیت چاپ نسبت به چاپ فلکسو بالاتر است.

رابط چاپی افست، زینک است که قیمت پایین‌تری دارد.

در نهایت چون هدف ایرانیان پک این است که پیتزا را با بهترین کیفیت ممکن به دست مشتری برساند، پیشنهاد ما مقوای ایفلوت است و بصورت کلی جعبه پیتزای دوبلکس را تولید نمی‌کنیم مگر این که مشتری معایب آن را پذیرفته باشد و تیراژ بالایی از جعبه پیتزا بخواهد.

مقوای لمینتی

برای تولید مقوای لمینیتی، طرح شما با بالاترین کیفیت روی لایه‌ای از جنس کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و… با تکنیک افست چاپ می‌شود و روی ورق ایفلوت یا سینگل فیس چسبانده می‌شود. به این عمل اصطلاحا لمینیت کردن و به جعبه پیتزایی که با این روش تولید می‌شود جعبه پیتزا لمینتی می‌گویند. سلفون، طلاکوب و سایر خدمات جانبی قابلیت اجرا روی جعبه پیتزا لمینیتی دارند.
جعبه پیتزای لمینیتی، ضمن اینکه تمام ویژگی‌های جعبه پیتزای ایفلوت را دارد، قابلیت چاپ افست را هم دارد.
جعبه‌های لمینیتی معمولا برای صادرات استفاده می‌شوند بالاخص به کشورهای عراق و حاشیه خلیج فارس

مقوای کرافت

مقوای کرافت ویژگی‌های خوب و قابل توجهی مثل کیفیت بالا، قیمت مناسب، تولید سریع‌ و هم‌چنین مقاومت بالا دارد. به همین دلیل طیف قابل توجهی از رستوران‌ها و فست فودها برای بسته بندی از جعبه پیتزا کرافت استفاده می‌کنند.
شرکت ایرانیان پک جعبه پیتزا کرافت را در دو وزن 80 گرم و 125 گرم ارائه می‌دهد.

تولیدی جعبه پیتزا

5.چاپ جعبه پیتزا

هر کاغذی برای چاپ صنعتی نیاز به رابط چاپی دارد. رابط چاپی در واقع مثل یک مـُهر است، وقتی می‌خواهید چیزی روی کاغذ چاپ کنید با آغشته کردن مهر به مرکب، طرح را روی کاغذ پیاده می‌کنید. در واقع طرح از طریق مهر برجسته، روی کاغذ منتقل می‌شود. این شیوه در مورد اغلب تکنیک‌های چاپی صنعتی وجود دارد.
در چاپ افست، رابط چاپی، زینک است (ورقی فلزی که به شیوه نگاتیو/پازیتیو آماده شده است) و بخش‌هایی از طرح روی ورق زینک می‌آید، روی سیلندر نصب می‌شود، متناسب با طرح، بعضی از بخش‌ها مرکب می‌گیرد و بعضی قسمت‌ها مرکب نمی‌گیرد.

نهایتا ورق فلزی، از طریق فشاری که ایجاد می‌شود، طرح را روی کاغذ منتقل می‌کند و عملیات چاپ اتفاق می‌افتد.
در چاپ فلکسو، از وسیله دیگری به نام کلیشه استفاده می‌کنیم که دقیقا شبیه مهر است، قسمت‌های برجسته‌ای که باید طرح را انتقال بدهند روی مرکب کشیده می‌شوند و مرکب را به کاغذ انتقال می‌دهند.

تکنیک‌های چاپی دیگری نیز وجود دارند مانند «هِلیو» که نیاز به سیلندرسازی دارد یا چاپ «سیلک» که بصورت دستی انجام می‌شود.

از آنجایی که ایرانیان پک چاپخانه‌ای صنعتی است، از چاپ سیلک استفاده نمی‌کنیم؛ چاپ سیلک علاوه بر مزایا، معایب بزرگی دارد که بخشی از آن‌ها به ترتیب موارد زیر هستند:

1.کیفیت چاپ پایین است و اصطلاحا «کچلی» در این تکنیک، زیاد دیده می‌شود (مثلا فرض کنید در شماره تماس شما عدد 3 وجود دارد، اگر یک دندانه از این عدد چاپ نشود بسیاری از مشتریانتان را از دست خواهید داد!)

2.حجم مرکبی که روی کار قرار می‌گیرد، زیاد است و چون معمولا مرکب اضافی با خشک کن، خشک نمی‌شود مشکلاتی به همراه دارد مانند:
بوی مرکب، در جعبه بوی ناخوشایند ایجاد می‌کند.
اگر جعبه‌ها روی هم قرار بگیرند، ممکن است رنگ مرکب به جعبه‌های دیگر منتقل شود (در اصطلاحی که بین تولیدکننده‌ها رایج است به این اتفاق «پشت زدن» می‌گویند)
به طور کلی استفاده از چاپ سیلک برای چاپ جعبه پیتزا، متداول نیست ؛ فقط رستوران‌ها و فست فودهایی که تعداد سفارش پایینی دارند از تکنیک چاپ سیلک استفاده می‌کنند.

6. پروسه تولید جعبه پیتزا

در تولیدی جعبه پیتزا مراحل زیر اتفاق می‌افتد:
مقوا در ابعاد مورد نظر برش داده می‌شود > مقوای برش خورده وارد دستگاه می‌شود > عملیات چاپ اجرا می‌شود > مقوا قالب زده می‌شود و ساختار گسترده جعبه پیتزا آماده ‌می‌شود > عملیات «پوشال گیری» انجام می‌شود (پوشال گیری، پروسه‌ای ست که طی آن بخش‌های اضافه‌ی مقوا از مقوای برش خورده جدا می‌شود) > مقواهای برش خورده و پوشال گیری شده در بسته های صدتایی «شیرینک» می‌شوند (شیرینک کردن یعنی وکیوم کردن با استفاده از پلاستیک)

زمان تولید جعبه پیتزا

ما در ایرانیان پک برای ارایه سریع‌ترِ جعبه‌های ایفلوت، جعبه خام را به صورت آماده داریم و می‌توانیم در لحظه برای مشتری ارسال کنیم. این جعبه‌های پیتزا فقط نیاز به عملیات چاپ فلکسو دارند تا شخصی سازی و به مشتری تحویل داده شوند. اما پروسه تولید 5 تا 20 روز کاری زمان می‌برد؛ اما اگر مشتری قبلی ایرانیان پک باشید و زینک و کلیشه‌تان موجود باشد، معمولا طی 6 تا 7 روز کاری جعبه‌ها تحویل شما داده خواهند شد.

بسته‌بندی جعبه‌ پیتزا

بسته‌بندی جعبه‌های پیتزا، صدتایی است، اگر ابعاد جعبه پیتزا بزرگ باشد (مثلا سایز 50*50) پنجاه تایی بسته بندی می‌شود و سایزهای بسیار بزرگ (سایز 80*80) بیست تایی بسته بندی می‌شوند.
بسته بندی جعبه پیتزاهای ایرانیان پک، بهداشتی و شیرینک شده است (آن‌ها را داخل پلاستیک قرار نمی‌دهیم یا تسمه نمی‌کشیم) و امکان نگهداری بلندمدت وجود دارد.

یکی از مزیت‌های ایرانیان پک به عنوان تولیدی جعبه پیتزا، این است که جعبه‌های پیتزا را بصورت مرتب شده (در پک های 100 عددی) به مشتری تحویل می‌دهد. این نظم و بسته بندی باعث می‌شود مشتری هنگام تحویل راحت باشد، انبارداری، محاسبه تعداد جعبه‌ها و دوره‌های زمانی خرید جعبه پیتزا آسان‌تر صورت گیرد. به عنوان مثال انباردار می‌داند زمانی که موجودی بسته‌ها به کمتر از 5 عدد برسد، زمان سفارش جعبه‎‌های جدید است.

بسته بندی جعبه پیتزاهای آماده شده می‌تواند حالت‌های مختلفی داشته باشد.

قرار دادن صد عدد جعبه پیتزا در پلاستیک (اصطلاحا به این پلاستیک‌ها، پلاستیک نان لواشی می‌گویند)؛ در این حالت پلاستیک مقاومت لازم را ندارد، زود پاره می‌شود و برای انبارداری مناسب نیست.
تسمه کشی جعبه‌های پیتزا؛ در این شیوه فقط یک بند ساده دور جعبه‌ها کشیده می‌شود و جعبه پیتزاهای پایین و تعدادی از جعبه‌های بالایی آلوده، دِفُرمه و غیرقابل استفاده می‌شوند.

شیرینک کردن؛ بهترین حالتِ بسته بندی جعبه پیتزاهای آماده شده، شیرینک کردن است. در ایرانیان پک از پلاستیک ضخیم برای این کار استفاده می‌شود که مقاومت بسیار بالایی دارند و کیفیت جعبه‌های پیتزا را چه برای مصارف داخلی و چه برای صادرات، حفظ می‌کند. برای مشتریانی که قصد صادرات دارند، امکان تحویل بسته‌های شیرینک شده روی پالت وجود دارد. در این حالت علاوه بر این که جعبه‌های پیتزا به صورت صدتایی شیرینک می‌شوند، روی پالت وکیوم و تحویل داده می‌شوند. (اصطلاحا به آن «سلفون پیچی» هم می‌گویند)

معمولا افرادی که قصد صادرات به کشورهای اروپایی را دارند، بسته بندی شیرینک به همراه پالت را ترجیح می‌دهند، اما برای کشورهایی مانند عراق بهتر است از پالت استفاده نشود تا حجم بیشتری از جعبه‌های پیتزا در ماشین قرار بگیرد.

* هزینه بسته بندی با پالت، جداگانه محاسبه و در فاکتور نهایی ثبت می‌شود.

7. فضای انبار جعبه پیتزا

اگر با کمبود فضای انبارداری مواجه هستید، جعبه‌های پیتزا معمولی و کلاسیک برای شما مناسب‌ترند؛ چرا که این نوع جعبه‌ها، قابلیت تولید در تیراژ کم را دارند، درحالی که تولید جعبه‌های خاص‌ در تیراژ پایین برای شما و چاپخانه، صرفه اقتصادی ندارد.
به‌طور تقریبی هر ده هزار عدد جعبه پیتزای سایز 30*30 حجمی حدود یک وانت نیسان را اشغال می‌کند و استفاده از جعبه‌های کلاسیک می‌تواند هزینه انبارداری شما را بسیار کاهش دهد.

پک‌های جعبه پیتزا چه حجمی دارند و چقدر از فضای انبار را اشغال می‌کنند؟

اگر بخواهیم ابعاد دقیق را مطرح کنیم، بعنوان مثال جعبه پیتزای 24 سانتی یا همان ابعاد پیتزای تک نفره، اندازه گسترده طول و عرض آن، 32 سانت در64 سانت است یعنی اگر فضای یک مترمکعبی را در نظر بگیریم، حدودا 4.5 جعبه در یک مترمکعب قرار می‌گیرد، 100 جعبه ارتفاع حدودا 20 سانت دارد؛ به عبارتی 450 جعبه در فضای یک مترمربعی، 20 سانت ارتفاع دارد، مثلا برای سفارش 5000 جعبه حدودا به 2متر و 20 سانت ارتفاع و یک مترمربع فضا نیاز دارید.

خرید جعبه پیتزا

سوالات متداول جعبه و بسته بندی پیتزا

برای چاپ جعبه پیتزای اختصاصی چه اطلاعاتی باید ارائه بدهیم؟

برای اینکه بتوانیم دقیقا مطابق با خواسته شما جعبه پیتزا را طراحی و تولید کنیم به اطلاعات زیر نیاز داریم: مدل جعبه اندازه و سایز پیتزا (طول، عرض و ارتفاع) رنگ بندی طرح اختصاصی (در صورت نیاز، تیم گرافیک ایرانیان پک، طراحی‌های مورد نیاز شما را انجام می‌دهد) تیراژ

چه زمانی سفارش جعبه پیتزا را ثبت کنیم؟

فروش پیتزا بدون جعبه، غیرممکن است و برای خرید کارتن پیتزا، شما باید همواره موجودی انبار خود را به دقت بررسی کنید. درصنعت چاپ تولید جعبه‌های اختصاصی بین 10 تا 20 روز زمان می‌برد. البته در بازه‌های زمانی مختلف مانند عید و هم‌چنین به دلیل عدم ثبات موجودی کاغذ در بازار، این بازه ممکن است به یک ماه هم برسد. اگر جعبه اختصاصی استفاده می‌کنید بهتر است این بازه زمانی را درنظر بگیرید تا با مشکل تامین جعبه مواجه نشوید. این درحالی است که جعبه‌های عمومی را می‌توانید یک یا دو روزه از بازار تهیه کنید. همچنین فرایند تولید جعبه‌های اختصاصی با مدل‌های متدوال، مانند جعبه پیتزای کلاسیک یا معمولی کوتاه‌تر از جعبه‌های با مدل خاص مانند کشویی یا پروانه‌ای است.

هزینه تولید و شرایط پرداخت چگونه است؟

طبیعتا هزینه تولید جعبه‌های خاص بالا است و برای رستوران‌هایی که در ابتدای کار هستند یا حاشیه سود بالایی ندارند اصلا مناسب نیست. اگر به دنبال کاهش هزینه‌هایتان هستید پیشنهاد ما جعبه کلاسیک است؛ اما اگر می‌خواهید جعبه متفاوتی داشته باشید و بودجه بیشتری دارید، جعبه‌های دوتکه، کشویی و... می‌توانند گزینه‎‌های بهتری باشند. در مورد شرایط پرداخت؛ بعد از هماهنگی‌های اولیه، پیش فاکتور برای شما ارسال و پس از تایید طرح، بخشی از مبلغ کل فاکتور از شما دریافت می‌شود تا سفارش وارد پروسه تولید شود. بعد از تولید و پس از تسویه کامل، محصول برای شما ارسال می‌شود. در صورت ثبات بازار، خرید جعبه پیتزا به صورت اقساط و با چک نیز امکان پذیر است.

چه جعبه‌ای برای رستوران من مناسب است؟

یکی از مشکلات مدیران رستوران و فست فودها، انتخاب جعبه مناسب برای پیتزا است. برای انتخاب یک جعبه مناسب، باید به چند مولفه مهم توجه کنید؛ این معیارها را می‌توانیم به شکل زیر خلاصه کنیم: انتخاب درست ابعاد جعبه پیتزا انتخاب متریال مناسب با توجه به بودجه و کیفیت مورد نیاز انتخاب طرح و رنگ چاپ روی جعبه با دقت و بر اساس هویت بصری برند انتخاب تولیدکننده جعبه پیتزا که بصورت اصولی و دقیق عمل کند

چه سایزی برای جعبه پیتزای من مناسب است؟

بطور کلی پیتزا به دو صورت مختلف تهیه می‌شود: قالبی و پارویی. اگر پیتزای شما قالبی است جعبه پیتزا باید یک سانت بزرگتر از قالبی باشد که در آن پیتزا تهیه می‌کنید. در پیتزاهای پارویی به این دلیل که سایز دقیق وجود ندارد، بهتر است بزرگترین اندازه پیتزا در نظر گرفته شود تا درصورت تغییر سایز، با مشکل مواجه نشوید؛ فقط باید توجه داشته باشید که به صورت افراطی عمل نکنید، چرا که اگر سایز پیتزا خیلی کوچکتر از جعبه پیتزا باشد از نظر مشتری خوشایند نیست. فرض کنید در جعبه 32 سانتی، پیتزای 25 سانتی قرار دهید! *نکته: برای پیتزاهای پارویی، معمولا سایزهای 30، 32 و 34 در نظر گرفته می‌شود چون اساسا پیتزای پارویی پیتزای ایتالیایی ست و غالبا جعبه‌ی پیتزای آمریکایی در سایزهای 24 و 27 تولید می‌شود.

جعبه پیتزا ایتالیایی یا جعبه پیتزا آمریکایی؟

یتزای آمریکایی و ایتالیایی دو نوع بسیار رایج و مشتری پسند هستند. پیتزاهای آمریکایی معمولا سایزهای بین 20 تا 27 دارند و پیتزای ایتالیایی با ضخامت کمتر و ابعاد 30 تا 34 تولید می‌شوند. برای انتخاب جعبه مناسب به نوع پیتزای خود دقت کنید. پیتزای ایتالیایی یکی از معروف‌ترین پیتزاهایی است که در ایران سرو می‌شود. همانطور که می‌دانید خاستگاه اصلی پیتزا، ایتالیا است و مشخصه‌ی این پیتزا قطر نسبتا زیاد، ضخامت کم و ترد بودن نان پیتزا است. به دلیل ضخامت کم نان پیتزا، به بسته بندی‌های استانداردی نیاز است که از خشک شدن نان پیتزا جلو گیری کند. پیتزا آمریکایی یکی از معروف‌ترین پیتزاهایی که در فست‌فودهای ایران سرو می‌شود پیتزای آمریکایی است. با اینکه اصالت و زادگاه پیتزا به ایتالیا بر می‌گردد اما با ورود پیتزای ایتالیایی به آمریکا، در نوع پخت پیتزا با توجه به فرهنگ و سلیقه‌ی آمریکایی‌ها تغییراتی ایجاد شد.. نکته جالب این است که سلیقه ایرانی‌ها به سلیقه آمریکایی‌ها نزدیک‌تر است و معمو لا این نوع پیتزا طرفداران بیشتری در ایران دارد. مشخصه‌ی پیتزای آمریکایی ضخامت نان بیشتر و پنیر زیادتر نسبت به پیتزای ایتالیایی و همچنین استفاده از مواد متنوع (مثل گوشت، هات داگ، پپرونی و سبزیجات) است.

چه مقوایی برای جعبه پیتزا مناسب‌تر است؟

جعبه‌های پیتزا را با دو نوع مقوای رایج تولید می‌کنند. مقوای ایفلوت بهداشتی و مقوای دوبلکس بهداشتی. مهم‌ترین مزیت مقوای ایفلوت بهداشتی، مقاومت بالا است. البته محدودیت‌هایی هم دارد. هزینه بالای رابط چاپی و محدودیت چاپ (نهایتا سه رنگ) از جمله معایب این مقوا است. از طرفی مقوای دوبلکس بهداشتی هزینه رابط چاپی کمتری دارد و همین‌طور محدودیتی برای چاپ روی آن وجود ندارد. مشکل بزرگ مقوای دوبلکس بهداشتی، مقاومت پایین و امکان دفرمه شدن جعبه است که می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

طرح اختصاصی بهتر است یا عمومی؟

بسته‌بندی یکی از بهترین راه‌های تبلیغات است. جعبه‌های اختصاصی با طراحی مخصوص شما تولید می‌شوند. آدرس، شماره تلفن و هر اطلاعاتی که لازم داشته باشید روی جعبه‌‌های اختصاصی چاپ می‌شوند، درحالی که در جعبه‌های عمومی امکان ثبت اطلاعات رستوران وجود ندارد. این مزیت طبیعتا هزینه بیشتری هم برای شما خواهد داشت. اگر برند و تبلیغات برای شما اهمیت دارد، چاپ اختصاصی انتخاب بهتری‌ست. جعبه‌های با طرح اختصاصی، برند شما را در ذهن مشتری ثبت می‌کنند و موجب افزایش فروش شما در طولانی مدت خواهند شد اما اگر هزینه برای شما مهم‌ترین معیار است برای خرید کارتن پیتزا، طرح عمومی را انتخاب کنید.

آیا ایرانیان پک نمونه کار و سمپل جعبه پیتزا هم ارسال می‌کند؟

بله، در صورت نیاز نمونه کار برای شما ارسال می‌شود.

ارتفاع جعبه پیتزا چقدر است؟

ارتفاع جعبه پیتزا براساس سایز جعبه می‌تواند متغیر باشد. ارتفاع جعبه پیتزا می‌تواند از 3.5 سانتیمتر تا 6 سانتیمتر متغیر باشد.

کارتون پیتزا یا کارتن پیتزا؟

شاید برای جستجو در اینترنت و پیدا کردن محل‌های فروش جعبه پیتزا، اشتباها به جای استفاده از کلمه‌ی درستِ «کارتن» از کلمه‌ی «کارتون» استفاده و با گوگل کردن، نتیجه دلخواهتان را پیدا نکرده باشید. این نکته فقط یک راهنمای کوچک است که برای پیدا کردن نتایج مناسب، عبارت «کارتن پیتزا» را سرچ کنید.

دانلود خط قالب

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

جعبه پیتزا
پیتزا 1

جعبه پیتزا | خرید آنلاین انواع جعبه پیتزا | چاپ و تولید مستقیم جعبه و کارتن پیتزا | همراه لیست قیمت و چاپ اختصاصی رایگان در ایرانیان پک. سفارش آنلاین جعبه

Product SKU: 001354

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 21000

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *