ایرانیان پک

جعبه همبرگر ارزان

جعبه همبرگر ارزان

جعبه همبرگر ارزان

جعبه همبرگر ارزان یک محصول پرکاربرد در فست فود ها به حساب می آید و از چند جهت اهمیت ویژه ای نسبت به سایر محصولات دارد.

برای مصرف برگر بعد از قرار گرفتن در جعبه ممکن است مشکلات متعددی رخ دهد. به عنوان مثال ممکن است هنگام خوردن برگر بخشی از آن به بیرون بریزد و مشتری نتواند به راحتی آن را میل کند. در این جا چند پیشنهاد جالب داریم که به راحتی می توانید پیاده سازی کنید.

یکی از ساده ترین کار ها در مصرف برگر نصف نمودن آن و تقسیم آن به صورت دوتکه است. این کار خصوصا اگر همبرگر شما دوبل یا بزرگتر باشد لذت مصرف برگر را برای مشتری دو چندان خواهد کرد.

پیشنهاد دیگر ما استفاده از سیخ های چوبی است که به صورت عمودی در داخل برگر فرو می رود و اجزا برگر را به خوبی در کنار هم حفظ می کند.

مورد دیگری که می تواند به سهولت مصرف غذاهایی همچون برگر کمک کند استفاده از یک ظرف یا جعبه مناسب است، همانند سهولتی که در جعبه پیتزا وجود دارد.

خرید جعبه همبرگر ارزان

هر یک از رستوران ها متناسب با نوع فعالیت خود خلاقیت به خرج داده و به روش های مختلفی غذای خود را سرو می کنند.

برخی در ظروف پلاستیکی یک بار مصرف سرو می کنند که البته مورد اقبال طرفداران محیط زیست نخواهد بود و به طور کل شکل جالبی ندارد. برخی دیگر همبرگر را برروی ظرف چدنی یا چوبی سرو می کنند که برای داخل سالن جلوه خوبی دارد، گرچه هزینه شست و شو را به صاحبان فست فود و رستوران با استخدام پرسنل ظرف شو تحمیل می کند.

مورد دیگی که پیشنهاد بسیار به صرفه و قابل تاملی است، استفاده از جعبه های مقوایی است که هم در داخل سالن و هم به صورت بیرون بر قابلیت مصرف دارد. افزایش فروش فست فود

جعبه های مورد استفاده برای همبرگر عمدتا از جنس مقوا ایفلوت بهداشتی هستند. مقوا جعبه همبرگر به دلیل قرار گرفتن در مجاورت غذا باید از استانداردترین متریال‌های موجود در بازار باشد که خوشبختانه مقوا ایفلوت این قابلیت را دارد و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

در سفارش جعبه همبرگر باید انواع آن را نیز در نظر داشته باشید، همچنین درنظر داشته باشید که سفارش جعبه پیتزا نیز به همین صورت میباشد.

خرید جعبه همبرگر
جعبه همبرگر – ارزان

جعبه همبرگر در تهران

مدل های مختلفی از جعبه همبرگر با اسم های متفاوت و در طرح های متنوع تولید شده است. نکته ای که در انتخاب جعبه همبرگر ارزان باید بدانید این است که انتظار شما از آن چیست و کدام معیار در بسته بندی غذا برایتان اهمیت دارد.

به عنوان مثال آیا به دنبال این هستید تا غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری برسانید؟ آیا تمایل دارید مصرف همبرگر برای مشتری راحت تر باشد؟ آیا هواگیری مناسب و حفظ کیفیت اولیه غذا برایتان اهمیت دارد؟

تمامی این موارد چیزهایی است که قبل از انتخاب محصول بسته بندی به همراه تیم تبلیغاتی و پرسنل اجرایی خود روی آن متمرکز شوید. جعبه همبرگر ارزان

بخش عمده ای از رستوران ها و فست فود ها به سمت استفاده از جعبه همبرگر صدفی یا اصطلاحا مک دونالدی متمایل شده اند.

این جعبه ها کماکان با تغییرات جزئی در طرح چاپی شان پرمصرف‌ترین نوع جعبه در فست فودهای ایالات متحده به شمار می‌روند.

جعبه های صدفی در شمار زیادی از فست فودهای ایرانی که به تولید همبرگر می پردازند نیز مورد استفاده بوده است.

نوع دیگر جعبه مورد استفاده در فست فود ها جعبه های مدل کشویی است. این جعبه‌ها از دو بخش بدنه اصلی و کاور تشکیل شده است و زمان کوتاهی را برای آماده سازی به خود اختصاص می‌دهد.

تولید جعبه همبرگر ارزان

نوع دیگر جعبه که احتمالا پرمصرف‌ترین‌شان می‌باشد جعبه‌های مدل سفره ایست. این جعبه‌ها به دو شکل قابل تولید است: به صورت یکسره و دوتکه.

در مدل دو تکه به محض باز شدن درب جعبه همبرگر روی یک سطح مقوایی سفره مانند قرار می‌گیرد و میل نمودن همبرگر به ساده‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. در مدل یکسره درب جعبه نیز به بدنه متصل است.

مدل های سفره ای یک بازی دوسر برد است! زیرا هم زمان کمتری را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد و هم مشتری با خیال آسوده تری غذا میل می کند.

چاپ و بسته بندی ایرانیان پک می‌تواند جعبه‌های اختصاصی همبرگر شما را در ابعاد مختلف با طرحی منحصر به فرد آماده و تولید کند.

قیمت های مقطوع و مراجعه مستقیم مصرف کننده به تولیدکننده ابتدایی‌ترین امتیازاتی است که فست فودهای طرف قرارداد ضمن همکاری با ما کسب می‌کنند.

برای اطلاع از بروز ترین اطلاعات جعبه برگر با ما تماس بگیرید..

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید