ایرانیان پک

جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه‌های چاپی برای فست فود

فست فود نیاز زیادی به بسته بندی و پک دارد. این بسته بندی می باشد که فست فود را مورد توجه مشتریان قرار می‌دهد. پک ، بسته بندی و جعبه عاملی برای بهداشت غذاها شده و از ورود بیماری‌ها به غذا جلو گیری می‌کند.

امروزه چاپ برروی جعبه ها عاملی مهم برای تبلیغ در بین مشتریان فست فود ها شده و فست فود شما به عنوان یک فست فود لاکچری ، بهداشتی و خوب درذهن مردم جای می گیرد که برای جذب مشتری بسیار مفید می باشد.

حال که به این مبحث رسیده ایم جای دارد تا بگوییم وقتی جعبه پیتزای شما معرف شخصیت مجموعه شما است پس طراحی جعبه پیتزا نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

 

جعبه های چاپی برای فست فود

جعبه برای فست فود ها

جعبه در فست فود ها در تمام محصولات رستورانی مورد استفاده قرار دارد. برای ساندویچ از جعبه های مخصوص بهداشتی استفاده می شود.

برای سیب زمینی سرخ کرده باید از بسته بندی استفاده کرد که از بیاط شدن سیبزمینی جلو گیری کند واز خروج روغن هم باید جلوگیری کند.

پک‌های برگر که از نون گرد استفاده می کنند، این جعبه ها هم از نظر بهداشتی مهم می باشد.

جعبه های سوخاری که بسته به تکهها نوع سوخاری و ماده سوخاری شده فرق می کند.

از همه مهم‌تر جعبه های پیتزا که امروزه تمام شهر ها را پر کرده و از همه نیاز بیشتری به جعبه و بسته بندی برای استفاده از پیتزا نیاز دارد.

جنس جعبه های فست فود

جعبه های فست فود از جنس های مختلفی استفاده می شود.

بسته به در خواست مشتری جنس مقوا انتخاب شده برای غذا هایی که ارتباط زیادی با جعبه دارند از یک کاغذ یا مقوا کاملا بهداشتی باید استفاده شود کاغذ های کاملا بهداشتی در جعبه ها ایندربرد و ایفلوت می باشند.

ولی برای غذاهایی که ارتباط کمی با جعبه دارد نیاز آنچنانی به بهداشت مطلق ندارد.

در هر صورت کاغذ عاملی مهم برای چاپ می‌باشد چون جنس جعبه برای چاپ بهتر مهم می‌باشد.

چاپ بر روی جعبه ها

برای چاپ بر روی جعبه از دستگاهی به نام فلکسو افست استفاده می‌شود به خاطر این که تولید سریع تر باشد تا تحویل محصول زود تر انجام شود. جعبه ها چاپ های مختلفی دارد بعضی مواقع جعبه بر اساس برش جذابی که دارد چاپ خاصی می‌خواهد تا برش، طراحی و … جلوه گر شود. برای چاپ بر روی جعبه باید از رنگ های مخصوصی استفاده شود. این رنگ ها از کد رنگ ( سی . ام . وای . کی ) موجود در بازار چاپ ایران وجود دارد . که همۀ این کار ها ار ایرانیان پک برای شما عملی می کند.

Varius LX TX sepehr label

ایرانیان پک

ایرانیان پک تولید کننده پک و بسته بندی غذا ، تولید ، طراحی ، چاپ ، برش و … محصولات در خواستی شما را به بهترین نهو انجام می‌دهد. ایرانیان پک با طراحی بروز جعبه های فست فودی رستوران شما را حمایت می کند.

ایرانیان پک در تمام مراحل با استفاده از پرسنل بسیار حرفه ای استفاده می‌کند.

به این صفحه امتیاز دهید!

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید