ایرانیان پک

جعبه ماسک پزشکی

جعبه ماسک پزشکی

بهترین جعبه ماسک پزشکی چه ویژگی هایی دارد؟

با ورود موج سوم ویروس کرونا در ایران و کشورهای مختلف جهان و افزایش روزانه مبتلایان به کرونا، تولید ماسک‌های بهداشتی افزایش چند برابر داشته است. با افزایش تولید ماسک‌های پزشکی و بهداشتی، تقاضا برای کارتن‌های ماسک بهداشتی هم افزایش پیدا کرده است.به طوری که این روزها بخش زیادی از پتانسیل تولید چاپخانه‌های کشور به تولید جعبه ماسک پزشکی اختصاص داده شده است.

تنوع بالای جعبه ماسک و تخصصی بودن صنعت چاپ در بسیاری از موارد باعث گمراهی تولیدکنندگان ماسک در انتخاب جعبه مناسب برای ماسک‌های تولیدی شده است. این موارد شامل جنس مقوا، نوع چاپ، بهداشتی بودن و… می‌شود.

جعبه ماسک‌های پزشکی از چند دسته مقوا ساخته می‌شوند که شناخت آن باعث انتخاب بهتری برای تولید ماسک می‌شود. مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی از رایج ترین مقواهای تولید ماسک هستند.

جعبه ماسک پزشکی

جعبه ماسک پزشکی

پرمصرف ترین مقوای بازار در تولید جعبه ماسک های پزشکی، مقوای ایندربرد وارداتی است. این مقوا در بازار به مقوای دارویی هم معروف است. مقوای ایندربرد کیفیت بسیار بالایی دارد و از نظر مقاومت هم مقوای بسیار مناسبی است. گرماژ مورد استفاده در تولید جعبه ماسک 250 تا 300 گرم است. این مقوا قابلیت چاپ پذیری خیلی بالایی دارد و بهترین مقوای موجود در بازار است.

مقوای پرمصرف دیگری که این روزها در تولید جعبه ماسک زیاد استفاده می‌شود، مقوای پشت طوسی است. مقوای پشت طوسی تولید داخل کشور است. کیفیت پایینتر و قیمت کمتری هم دارد. این مقوا جایگزینی برای مقوای ایندربرد در تولید ماسک های پزشکی شده است. مقاومت این مقوا به نسبت مقوای ایندربرد کمتر است.

از نظر مقاومت جعبه، گرماژ پر مصرف در تولید جعبه ماسک ایندربرد 250 گرم است. گاها دیده می‌شود که از مقوای پشت سفید اشتباها به عنوان مقوای ایندربرد یاد می‌شود که ممکن است باعث اشتباه تولیدکنندگان شود.

ماسک های پزشکی به طور مستقیم با سلامت مردم جامعه در ارتباط هستند بنابراین تمامی شرایط بهداشتی در تولید ماسک و جعبه باید رعایت شود. مقوای ایندربرد مقوای بهداشتی است که مورد تایید نهادهای بهداشتی هم قرار گرفته است. البته ناگفته نماند که تمام مراحل تولید جعبه ماسک و همچنین ماسک، باید در شرایط کاملا بهداشتی و استاندارد تولید شود و صرفا جنس مقوا تضمین کننده بهداشتی بودن آن نیست. رعایت کلیه پروتوکل های بهداشتی ابلاغ شده در تولید ماسک و جعبه ماسک الزامی است. با این وجود مقوای ایندربرد بخش زیادی از نگرانی‌ها را حل کرده است.

جعبه های ماسک در ابعاد متفاوتی تولید می‌شوند که بسته به ابعاد و تعاد ماسکی که در آن قرار داده می‌شود متفاوت است. ما در مجموعه ایرانیان پک ، بیش از 50 قالب برای تولید جعبه ماسک پزشکی داریم. جعبه-50-تایی- ماسک های پزشکی 50 عددی حدودا 20*10 در ارتفاع نهایتا 10 سانت تولید می‌شوند. این ابعاد بطور تقریبی است و امکان تولید در سایز ابعاد هم وجود دارد. برای مشاهده ابعاد دقیق جعبه های ماسک میتوانید به صفحه وبسایت ما مراجعه کنید.

پیشنهاد ما برای تولیدکنندگان ماسک، جعبه ماسک های پزشکی با مقوای ایندربرد است. برای مشاوره بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

09124116902

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید