جعبه فست فود | خرید، سفارش و طراحی خلاقانه جعبه فست فود - ایرانیان پک

جعبه فست فود

جعبه برگر قفلی
جعبه پیتزا
جعبه ساندویچ صندوقی
جعبه سوخاری صندوقی
جعبه سیب زمینی مک دونالد
بسته بندی پاستا
_

ویدئو معرفی محصولات جعبه فست فود ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه فست فود و معرفی انواع آن در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

طراحی و چاپ جعبه فست فود اختصاصی

جعبه فست فود و ماهیت استفاده از آن به نگه داری غذا در همان حالت سرو شده و برند سازی خلاصه میشود.

در گذشته غذا های بیرون بر با دردسر های زیادی روبرو بود که امروزه با وجود جعبه های فست فودی این مشکل به طور کامل برطرف شده است.

از مزایای استفاده از جعبه فست فود میتوان به تسریع بسته بندی غذا، سالم ماندن ظاهر غذا، گرم نگه داشتن غذا و غیره اشاره کرد که اینها تنها بخش جزئی از مزایای استفاده از جعبه فست فود میباشد.

 

بهداشتی شدن جعبه های فست فود

در سال های اخیر با پیشرفت فناوری و تکنولوژی مقوا های بهداشتی تولید شده که با مهر بهداشت در داخل جعبه خیال مشتریان را از بابات بهداشتی بودن این نوع از جعبه ها راحت میکند.

در کشور ایران تنها 200 شرکت هستند که مقوای دوبلکس بهداشتی تولید میکنند و تنها 3 کارخانه قابلیت چاپ مقوای ایفلوت بهداشتی را دارا میباشد.

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با  افتخار جز این 3 کارخانه است که تولید کننده مقوای ایفلوت بهداشتی میباشد.

این نوع از مقوا ها بیشتر در تولید جعبه پیتزا کاربرد دارد.

چاپ و طراحی

یکی از مهمترین و کاربردی ترین عوامل در چاپ جعبه جنبه تبلیغات آن است.

در کنار گرم نگه داشتن غذا، وجود لگو، آدرس و تلفن بر روی جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه ساندویچ و جعبه سیب زمینی که جز پر مصرف ترین محصولات فست فودی میباشد باعث میشود تا نام برند شما در ذهن مشتریان باقی بماند.

خرید جعبه فست فود

جعبه فست فود ایرانیان پک

مزایای استفاده از جعبه فست فود

همانگونه که در بالا مختصر به آن اشاره کردیم، تبلیغات برند سازی جز اصلی ترین مزایای داشتن جعبه های فست فودی برای رستوران داران میباشد.

امروزه رستوران داری جز یکی از پر مخاطب ترین شغل های دنیا محصوب میشود و افزایش چشم گیر تعداد فست فود ها و رستوران ها در سال های اخیر باعث شده تا رقابت در بین نام های سرشناس و برند سازی را با سختی مواجه کند.

استفاده از جعبه فست فود رنگی و اختصاصی برای برند شما یکی از پله های موفقیت در زمینه شناخته شدن فست فود و یا رستوران شما میباشد. از این رو بیشتر رستوران داران موفق به صورت ثابت بودجه ای برای چاپ و طراحی جعبه های فست فود خود اختصاص میدهند.

طبق تجربه استفاده از جعبه های رنگی و طراحی زیبا به همراه کیفیت چاپ باعث جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری در اولین سفارش به مشتری ثابت برای فست فود شما میشود، همچنین زیبایی در بسته بندی از نظر روان شناسی باعث رضایت مشتری از مزه غذا نیز میشود.

قیمت جعبه های فست فودی

با توجه به افزایش قیمت ها و ثبات نداشتن بازار کاغذ و مقوا صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک از ارائه قیمت آنلاین در حال حاظر معذور میباشد.

با این حال شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از قیمت جعبه پیتزا، جعبه برگر و … اطلاع پیدا کنید. جعبه فست فود

پکیج جعبه فست فود

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با رائه پک ها و آفر های ویژه و متفاوت تلاش کرده تا نیاز شما فست فود داران عزیز را تا جای ممکن برآورده کند.

پیکج های فست فودی ایرانیان پک شامل

  • جعبه پیتزا
  • جعبه برگر
  • جعبه ساندویچ
  • جعبه سوخاری
  • جعبه سیب زمینی

میباشد که در تیراژ های مختلف ارائه شده است.

برای اطلاع از مزایای پیکیج ها و قیمت آن ها با ایرانیان پک در تماس باشید.

 

جعبه فست فود

جعبه فست فود

جمع بندی

در نهایت به این نتیجه میتوان دست یافت که استفاده از جعبه فست فود اختصاصی برای رستوران و فست فود میتواند هم به رضایت مشتری منجرب شود و هم در برند سازی مفید واقع شود. food box

از این رو شما عزیزان برای موفقیت بیشتر در کسب و کار خود باید به چاپ جعبه های اختصاصی فست فودی اعم از جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه سیب زمینی، جعبه سوخاری و جعبه ساندویچ توجه ویژه ای بکنید که هزینه در این زمینه به بازگشت وجه و سود پذیری بیشتری برای فست فود و یا رستوران منجرب خواهد شد.

مطالب مرتبط :


جعبه سوشی

هر محصول اصیلی برای حفظ کیفیت خود به بسته بندی مناسب و در خور نیاز دارد که برای پیدا کردن مناسب ترین نوع آن بهترین روش؛ شناخت ویژ گی ها و تاریخچه ی غذاست، از این رو ما ابتدا عقبه ی غذای سوشی رو بررسی میکنیم تا به نتیحه ی دلخواه نزدیک تر شویم. ادامه …


جعبه سیب زمینی

ایرانیان پک ضمن بهره مندی از جدید ترین دستگاه ها مطابق با استاندارد روز دنیا در صنایع چاپ و بسته بندی، می تواند تمامی نیاز مشتریان خود را با درصد بالای رضایت در این زمینه فراهم نماید. خلاقیت و مسئولیت پذیری دو عنصر همیشگی منشور کاری این مجموعه بوده و شرط اول پذیرش سفارش، بررسی امکان تامین نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه تولید است. ادامه…


جعبه سیب زمینی سفره ای

جعبه سیب زمینی سفره ای در جعبه های سیب زمینی سرخ کرده با توجه به اینکه سیب زمینی ها با جعبه در تماس مستقیم می باشند، نیاز به یک بسته بندی با مقواهای کاملا بهداشتی که به هیچ عنوان روغن پس ندهد، حس می شود. ادامه…

 


جعبه سوخاری صندوقی

جعبه ساخوری مدل صندوقی در بین جعبه های مورد استفاده برای غذاهای سوخاری، جعبه های صندوقی به عنوان یک ساده همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همان طور که می دانید غذا های سوخاری به دلیل مصرف حجم بیشتری از روغن نسبت به سایر غذاهای فست فود و رستوران سنگین تر و چرب تر هستند. ادامه…


جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری سفره ای در بسته بندی غذاهای فست فود، این نکته را نباید فراموش کرد که علاوه بر حفظ گرما و کیفیت غذا، مصرف یا آماده سازی آن به راحت ترین شکل ممکن صورت بگیرد. ادامه…

.