جعبه فست فود

_

طراحی و چاپ جعبه فست فود اختصاصی

جعبه فست فود و ماهیت استفاده از آن به نگه داری غذا در همان حالت سرو شده و برند سازی خلاصه میشود.

در گذشته غذا های بیرون بر با دردسر های زیادی روبرو بود که امروزه با وجود جعبه های فست فودی این مشکل به طور کامل برطرف شده است.

از مزایای استفاده از جعبه فست فود میتوان به تسریع بسته بندی غذا، سالم ماندن ظاهر غذا، گرم نگه داشتن غذا و غیره اشاره کرد که اینها تنها بخش جزئی از مزایای استفاده از جعبه های فست فود میباشد.

 

بهداشتی شدن جعبه های فست فود

در سال های اخیر با پیشرفت فناوری و تکنولوژی مقوا های بهداشتی تولید شده که با مهر بهداشت در داخل جعبه خیال مشتریان را از بابات بهداشتی بودن این نوع از جعبه ها راحت میکند.

در کشور ایران تنها 200 شرکت هستند که مقوای دوبلکس بهداشتی تولید میکنند و تنها 3 کارخانه قابلیت چاپ مقوای ایفلوت بهداشتی را دارا میباشد.

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با  افتخار جز این 3 کارخانه است که تولید کننده مقوای ایفلوت بهداشتی میباشد.

این نوع از مقوا ها بیشتر در تولید جعبه پیتزا کاربرد دارد.

 

چاپ و طراحی

یکی از مهمترین و کاربردی ترین عوامل در چاپ جعبه جنبه تبلیغات آن است.

در کنار گرم نگه داشتن غذا، وجود لگو، آدرس و تلفن بر روی جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه ساندویچ و جعبه سیب زمینی که جز پر مصرف ترین محصولات فست فودی میباشد باعث میشود تا نام برند شما در ذهن مشتریان باقی بماند.

خرید جعبه فست فود

جعبه فست فود ایرانیان پک

مزایای استفاده از جعبه فست فود

همانگونه که در بالا مختصر به آن اشاره کردیم، تبلیغات برند سازی جز اصلی ترین مزایای داشتن جعبه های فست فودی برای رستوران داران میباشد.

امروزه رستوران داری جز یکی از پر مخاطب ترین شغل های دنیا محصوب میشود و افزایش چشم گیر تعداد فست فود ها و رستوران ها در سال های اخیر باعث شده تا رقابت در بین نام های سرشناس و برند سازی را با سختی مواجه کند.

استفاده از جعبه فست فود رنگی و اختصاصی برای برند شما یکی از پله های موفقیت در زمینه شناخته شدن فست فود و یا رستوران شما میباشد. از این رو بیشتر رستوران داران موفق به صورت ثابت بودجه ای برای چاپ و طراحی جعبه های فست فود خود اختصاص میدهند.

طبق تجربه استفاده از جعبه های رنگی و طراحی زیبا به همراه کیفیت چاپ باعث جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری در اولین سفارش به مشتری ثابت برای فست فود شما میشود، همچنین زیبایی در بسته بندی از نظر روان شناسی باعث رضایت مشتری از مزه غذا نیز میشود.

 

قیمت جعبه های فست فودی

با توجه به افزایش قیمت ها و ثبات نداشتن بازار کاغذ و مقوا صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک از ارائه قیمت آنلاین در حال حاظر معذور میباشد.

با این حال شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از قیمت جعبه پیتزا، جعبه برگر و … اطلاع پیدا کنید.

پک فست فود

پکیج جعبه فست فود

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با رائه پک ها و آفر های ویژه و متفاوت تلاش کرده تا نیاز شما فست فود داران عزیز را تا جای ممکن برآورده کند.

پیکج های فست فودی ایرانیان پک شامل

  • جعبه پیتزا
  • جعبه برگر
  • جعبه ساندویچ
  • جعبه سوخاری
  • جعبه سیب زمینی

میباشد که در تیراژ های مختلف ارائه شده است.

برای اطلاع از مزایای پیکیج ها و قیمت آن ها با ایرانیان پک در تماس باشید.

پک فست فود ایرانیان پک

جمع بندی

در نهایت به این نتیجه میتوان دست یافت که استفاده از جعبه فست فود اختصاصی برای رستوران و فست فود میتواند هم به رضایت مشتری منجرب شود و هم در برند سازی مفید واقع شود.

از این رو شما عزیزان برای موفقیت بیشتر در کسب و کار خود باید به چاپ جعبه های اختصاصی فست فودی اعم از جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه سیب زمینی، جعبه سوخاری و جعبه ساندویچ توجه ویژه ای بکنید که هزینه در این زمینه به بازگشت وجه و سود پذیری بیشتری برای فست فود و یا رستوران منجرب خواهد شد.

_

ویدئو معرفی محصولات جعبه فست فود ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه فست فود و معرفی انواع آن در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.