جعبه کترینگ و رستوران

جعبه کترینگ و رستوران

عناوین مهم:

جعبه کترینگ و رستوران

لطفا برای دیدن و سفارش جعبه‌های کترینگ و پیدا کردن جعبه‌ای که نیاز دارید روی بنر پایین کلیک کنید و تمام نمونه‌کارهای ما را مشاهده کنید.

جعبه‌ های غذا به صورت کلی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از:

جعبه های کلاسیک و جعبه های فست فودی یا مدرن که در کترینگ و رستوران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این جعبه‌ها همان‌طور که از اسم‌شان مشخص است برای غذاهای غیرفست فودی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این جعبه‌ها بیشتر مانع سرد شدن غذا شده و همچنین کمتر دچار آلودگی‌های جوّی می شود.

این جعبه‌ها نسبت به ظرف غذا دسترسی کمتری به غذا دارند و می توان یا بهتر بگوییم باید برای تولید این جعبه از مقوا یا کاغذهای قوی‌ای استفاده شود تا از خراب شدن شکل ظرف غذا جلو گیری شود برای همین از جنسی باید اسفتاده کرد تا با مقاومت خوبی از ظرف غذا حفاظت کند. 

شاید به این مطلب هم علاقه مند باشید: اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا

اهمیت جعبه پیتزا 

مزایای استفاده از جعبه کترینگ و رستوران

همان‌طور که گفتیم این جعبه‌ها باعث محافظت از ظرف غذا می شود و یکی دیگر از استفاده‌های مهم این است که عاملی برای تبلیغ رستوران می‌شود و رستوران شما جایگاه خوبی ازنظر اهمیت به مشتریان و توجه به کیفیت غذا را در دل مشتریان ایجاد می‌کند شما با استفاده از این جعبه‌ها می‌توانید حمل غذایتان را با امنیت و اطمینان بیشتری تضمین کنید و از مشکلاتی مثل خراب شدن ظرف‌ها اجتناب کنید.

این ظرف‌ها باعث راحت‌تر شدن حمل غذا و قرار دادن تمام مواد مورد نیاز در جعبه و دور نگه داشتن سایر موارد ارسالی همچون محصولات بهداشتی از غذا است تا از به هم خوردن ترکیب و خراب شدن طعم غذا جلوگیری شود. 

جعبه کترینگ و رستوران

جنس مقوا جعبه غذا

این جعبه‌ها نیاز زیادی به مقوای مخصوص از نظر بهداشتی ندارد و از کاغذهایی که فقط میکروب زدایی شده باشند می‌توان استفاده کرد و به مشکل نخورد.

این جعبه‌ها مشکلاتی مثل بیماری زا بودن ندارد چون ارتباط کمی با غذا دارد.

مقوا این جعبه‌ها را با نام ایفلوت می شناسند که مقوای به نسبت خوش قیمتی است و از پیوند چند ورق کاغذ کرافت به یک دیگر می‌توان این مقوا را درست کرد و باهزینه‌ای کم یک مقوای محکم را برای حفاظت از غذا درست کرد.

برش و چاپ جعبه‌های غذا

چاپ یکی از کارهایی است که برای تبلیغ رستوران و توضیحات رستوران انجام می‌دهند که در بخش چاپ انجام می شود.

چاپ بر روی جعبه کترینگ و رستوران از دستگاهی به نام فلکسو استفاده  می‌شود و مراحل چاپ را بر روی این جعبه‌ها انجام می‌دهند.

بعد از انجام چاب وارد بخش  برش مقوا می شویم در این بخش از دستگاهی به نام دایکات استفاده می‌شود و مقواها را طبق ابعاد و اندازه‌های دقیق برش می‌زنند.

جعبه کترینگ و رستوران 

چاپ و بسته بندی ایرانیان پک با تولید و با بهره‌گیری از طراحی‌های بروز و مدرن و کلاسیک شما را در انتخاب بهترین مدل کمک کرده و برای اطمینان خریدار، تمام کارها را زیر نظر گرفته و جعبه غذای رستوران شما را تولید می‌کند.

جعبه کترینگ و رستوران

جعبه کترینگ و رستوران

جعبه کترینگ و رستوران

 

5/5 - (1 امتیاز)
نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی