جعبه سیب زمینی سرخ کرده

قیمت جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی سرخ کرده


جعبه سیب زمینی سرخ کرده

جعبه سیب زمینی سرخ کرده را عموما برای ارسال غذا به صورت بیرون بر استفاده می کنند، اما در کار فست فود و رستوران هیچ محدودیتی وجود ندارد و یک دست سازی کسب و کار یکی از مواردی است که می توان برای بهبود سرعت و کیفیت کار در نظر گرفت. در فست فود ها مشتریان درون سالن با ارسال غذا درون جعبه های در دار مشکلی ندارند، پس با این فرض می توانید حتی غذای درون سالن خود را در جعبه سرو کنید. در این بین سیب زمینی نیز یکی از غذاهایی است که این قابلیت را دارد و قرار گرفتن قطعات سیب زمینی درون جعبه زیبایی خاص خود را خواهد داشت و اشتیاق به میل غذا را برای مشتری دو چندان خواهد کرد.

سیب زمینی سرخ کرده که در برخی از نقاط دنیا همچون بریتانیا چیپس نامیده می شود، یک پیش غذای محبوب است و جایگاه مهمی در منو های رستوران ها دارد. برای این غذا نمی توان تاریخچه و مبدع دقیقی مشخص کرد اما تولید آن را برای اولین بار توسط بلژیکی ها و فرانسویان صورت گرفته است. شاید جالب باشد بدانید این غذای محبوب حدود سیصد سال است که پخته می شود و حدود صد و پنجاه سال است که در رستوران های پاریس به فروش رسیده است با این حال نباید نقش رستوران های نیویورکی در شهرت این غذا را نادیده گرفت.

قیمت جعبه سیب زمینی

اهمیت سرو سیب زمینی در کنار غذاهایی همچون برگر، سوخاری، جعبه پیتزا و حتی غذاهای دریایی همچون ماهی بر کسی پوشیده نیست و برند های مطرح سعی می کنند در کنار غذای اصلی خود سیب زمینی را دریک جعبه سیب زمینی سرخ کرده شیک و عموما به صورت اشانتیون عرضه کنند. قطعات البته نحوه عرضه سیب زمینی و شکل آن نیز خلاقیت فراوانی می طلبد و امروزه به یک چالش برای صاحبان فست فود و رستوران تبدیل شده است. صاحبان فست فود و رستوران بعد از پخت سیب زمینی این سوال را از خود می پرسند که آن را چگونه به دست مشتری برسانیم؟ می توانید برای سرو غذا روی میز مشتری و به صورت دلیوری دو راهکار مختلف را در نظر بگیرید یا هردو مورد را در یک ظرف عرضه کنید.

ظروف پلاستیکی و آلمینیومی در نگاه اول شاید به صرفه ترین و اقتصادی ترین گزینه های موجود باشد اما مشکلات خاص خود را دارند، از جمله این که حرارت غذا ممکن است مواد شیمیایی موجود در پلاستیک را تحت تاثیر قرار دهد و از نظر بهداشتی چندان مناسب نباشد. یا به دلیل عدم هواگیری مناسب سیب زمینی نرم شود و تردی و کیفیت اصلی خود را از دست بدهد. برای مشکل بهداشتی می توانیم ظروف گیاهی را پیشنهاد دهیم اما هم چنان این ظروف به دلیل عدم هوادهی مناسب و … تردی غذا را حفظ نمی کند.

قیمت جعبه سیب زمینی

جعبه سیب زمینی سرخ کرده

جعبه سیب زمینی فست فود

تا این جا تمامی موارد بالا هم برای جعبه سیب زمینی سرخ کرده بیرون بر قابل استفاده است و هم برای جعبه سیب زمینی سرخ کرده داخل سالن، با این تفاوت که برای بیرون بر ظروف مورد استفاده مجهز به درب خاصی می باشد تا غذا را از سرد و بیرون ریخته شدن حفظ کند. به این ها می توان ظروف یونولیتی و آلمینیومی را نیز اضافه کرد که تا حدودی همین مشکلات را دارد. بعد از تمامی موارد ذکر شده بالاخره نوبت به محصولات بسته بندی کاغذی و جعبه های مقوایی می رسد که پرکاربرد ترین محصول مورد استفاده در بسیاری از فست فود های دنیاست.

جعبه سیب زمینی سرخ کرده عموما به دوشکل سالن و بیرون بر تولید می شود، جعبه های سالن یا به شکل یک استوانه سرباز هستند و یا در قالب سینی های چهار گوش طراحی می شوند. اما جعبه های بیرون بر محدودیتی ندارند و به صورت کلاسیک، سفره ای، قفلی، گلدانی و… تولید می شوند. نام این جعبه ها متناسب با مهم ترین ویژگی شان انتخاب می شود، به عنوان مثال جعبه های قفلی این امکان را دارند تا از دو طرف چفت شوند یا ظروف سفره ای مزیت بالایی در مصرف راحت تر نسبت به نمونه های مشابه دارند و بدون نیاز به چسب به راحتی جمع شده و در دسترس مشتری قرار می گیرند.

سفارش جعبه سیب زمینی سرخ کرده

مجموعه ایرانیان پک بیش از دودهه در زمینه تولید محصولات بسته بندی رستوران و فست فود فعال است و این توان را دارد تا حجم زیادی از نیاز فست فود ها در زمینه چاپ و بسته بندی را به خوبی تشخیص داده و برطرف کند. برای سفارش جعبه سیب زمینی سرخ کرده علاوه بر تخفیفات ویژه اولین همکاری هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش خواهید داد، زیرا هزینه های ناشی از حضور واسطه و … بر شما تحمیل نخواهند شد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
IranianPack
Author Rating
51star1star1star1star1star

وبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.