جعبه سوشی | خرید جعبه سوشی | سفارش جعبه سوشی - ایرانیان پک

جعبه سوشی

جعبه سوشی مورد نظر خود را انتخاب کنید

جعبه سوشی

جعبه سوشی

توضیحات مشخصات فنی

جعبه سوشی

جعبه سوشی تنوع‌های زیادی می تواند داشته باشد . ولی نوع رایجی از جعبه های سوشی که استفاده می شود جعبه سوشی کشویی است که رایج ترین نوع جعبه برای سوشی است. جنس مقوایی که برای جعبه های سوشی استفاده می شود مقوای ایندربرد یا مقوای بهداشتی است که بهترین نوع مقوا است.

جعبه سوشی با چه جور چاپی امکان پذیر است؟

سوشی

سوشی

در قسمت کشویی داخل آن از چسب تلسکوپی استفاده می شود (در ایران به آن چاپ چهارنقطه خرمایی نیز گفته می شود. داخل جعبه های سوشی باید تماماً با سلفون پوشیده شود به این جهت که سوشی غذایی مرطوب است و ممکن است مقوا را خراب کند. به غیر از مدل کشویی، از مدل‌های سفره ای یا دو تکه (درب جدا) نیز استفاده می شود.

داخل جعبه سوشی

با توجه به اینکه داخل جعبه های سوشی با سلفون پوشیده شده است، شما میتوانید برای داخل آن چاپ هم داشته باشید. این مسئله به لحاظ بهداشتی هم مشکلی ایجاد نمی کند. مشتری‌هایی که مجموعه ایرانیان پک در حیطه ی سوشی دارد متنوع هستند . معروف ترین‌های آنها عبارتند از : برند زنجیره ای سوشی خانه، برند سوشی باکس، برند توکیو، برند کنزو، برند سوشیانت، برند سوشی کو و…. که در حوضه ی سوشی فعالیت دارند.

محصول جانبی در کنار جعبه سوشی

سوشی

سوشی

محصولی که در کنار جعبه های سوشی به شما ارائه می دهیم جعبه یا پاکت چاپ استیک (چوب مخصوص غذای ژاپنی) است. رنگ‌های که در طراحی جعبه سوشی استفاده می شود رنگ‌های مشکی و سفید و قرمز است که نماد کشور ژاپن است.

سایز جعبه سوشی

سایز جعبه های سوشی عمدتاً به صورت تک رول است اما سایز‌هایی با عنوان دو رول و یا چند رول هم موجود است که بر اساس سفارش شما برای شما تهیه و به شما ارائه داده می شود. در کنار جعبه های سوشی، می توانید جعبه مخصوص سس‌های سوشی نیز سفارش دهید.

مراحل سفارش جعبه سوشی

برای این که جعبه خود را سفارش دهید ابتدا باید مدل آن را تعیین کنید و سپس وارد فاز طراحی آن می شویم. وقتی شما تعداد را مشخص کردید و پیش پرداخت را واریز کردید از آنم به بعد با طراح کار دارید تا موقع ارسال. در مجموعه ایرانیان پک طراحی جعبه سوشی برای شما رایگان انجام می شود به شرطی که در کنار آن سفارشی داشته باشید. حتی اگر این طراحی شامل طراحی لوگوی حرفه ای باشد ایرانیان پک آن را برای شما رایگان انجام می دهد.

طراحی لوگوی حرفه ای در مجموعه ایرانیان پک گاهی تا 10 میلیون تومان هزینه دارد. اما اگر شما یک سفارش حداقلی هم داشته باشید این طراحی برای شما رایگان انجام خواهد شد. بعد از مرحله طراحی کارهای چاپ آن انجام می شود و نهایتا بین 10 الی 15 روز کاری به دست شما خواهد رسید. البته باید این نکته را یادآور شویم که نوع سفارش ما می تواند فوری هم باشد که بین 5 تا 7 روز کاری به طول می انجامد.

دانلود خط قالب

برای دانلود روی آن کلیک کنید

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

معرفی جعبه سوشی ایرانیان پک

در این ویدیو به طور کامل جعبه سوشی ایرانیان پک و کاربرد ها آن را شرح داده ایم .

logobozorg
سوالات متداول

جنس جعبه سوشی چیست؟

جنس مقوایی که برای جعبه های سوشی استفاده می شود مقوای ایندربرد یا مقوای بهداشتی است که بهترین نوع مقوا است.

جعبه سوشی در چه ابعادی تولید می شود؟

سایز جعبه های سوشی عمدتاً به صورت تک رول است اما سایز‌هایی با عنوان دو رول و یا چند رول هم موجود است که بر اساس سفارش شما برای شما تهیه و به شما ارائه داده می شود.

قیمت جعبه سوشی چقدر است؟

قیمت جعبه سوشی براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

جعبه سوشی | خرید جعبه سوشی | سفارش جعبه سوشی - ایرانیان پک
sushi

جعبه سوشی | ایرانیان پک تولید کننده انواع جعبه سوشی و فست فود در تهران در طرح ها و رنگ های مختلف به همراه چاپ جعبه که با بهترین دستگاه چاپ انجام می گردد

Product SKU: 0132549

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 8900

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5