ایرانیان پک

ثبت و پیگیری سفارش

whats app

شما می‌توانید از راه های زیر سفارشات خود را ثبت کنید !

1. مشخصات محصول مورد نظر را از طریق واتساپ به شماره 09120261562 ارسال کنید و پیش فاکتور را با نام و مشخصات خود دریافت نمایید.

بعد از انجام اصلاحات و تایید پیش فاکتور نهایی اقدام به واریز 70 درصد از مبلغ کل فاکتور می‌نمایید؛

سپس سفارش شما در اختیار واحد طراحی قرار می‌گیرد.

2. با دفتر مجموعه تماس بگیرید و ضمن ارتباط با کارشناسان فروش، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. بعد از تایید اطلاعات اولیه محصول و دریافت پیش فاکتور، 70 درصد مبلغ پیش فاکتور واریز و سفارش وارد پروسه طراحی می‌شود.

%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88 %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86 %D9%BE%DA%A9

3. در قسمت ثبت سفارش سایت به آدرس iranianpack.com گزینه‌های مورد نظر خود را ثبت نمایید. فرم سفارش شما در اختیار همکاران ما در واحد فروش قرار گرفته و همکاران بخش فروش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک
11 1

پیگیری سفارش و سیکل تولید محصول:

بعد از واریز پیش پرداخت و تایید مالی، سفارش شما وارد پروسه تولید می‌شود.

بجز مراحل طراحی که بسته به نظر مشتری زمان بر خواهد بود، سایر مراحل تولید مطابق زمان اعلام شده و عمدتا در بازه زمانی 5 تا 15 روزکاری (روزهای هفته بدون احتساب روزهای تعطیل) تولید شده و آماده ارسال است.

در هر یک از مراحل سفارش از روش‌های زیر می‌توانید استعلام وضعیت محصول خود را از ما بگیرید:

1. پیگیری از بخش طراحی: بعد از ارسال اطلاعات خود شامل لوگو و نام برند، اطلاعات تماس، صفحات اجتماعی و … برای بخش طراحی، بسته به نظر شما نمای کلی محصول به صورت رایگان ترسیم و برای شما ارسال می‌شود.

در تمامی مراحل طراحی، اعضای تیم گرافیک با شما در ارتباط هستند و شما را در جریان جزئیات کار قرار خواهند داد.

2.پیگیری بخش تولید: در تمامی این مراحل شما می‌توانید با مدیر تولید مجموعه در ارتباط باشید و به طور دقیق از روال تولید سفارش خود مطلع شوید.

3.تسویه و ارسال: پس از پایان فرآیند تولید از واحد مالی با شما تماس گرفته خواهد شد. پس از طی مراحل مالی و تایید حسابداری، سفارش شما در پروسه ارسال قرار گرفته و اطلاعات راننده و تحویل گیرنده محصول شما که عمدتا از طریق باربری‌ها و اپلیکیشن‌های مجاز هماهنگ می‌شوند در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است امکانات ثبت سفارش و استعلام آنلاین محصول به زودی به وبسایت مجموعه اضافه خواهد شد و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن به اطلاعات سفارش خود دسترسی داشته باشید.