ایرانیان پک

ثبت و پیگیری سفارش

whats app

شما می‌توانید از راه های زیر سفارشات خود را ثبت کنید !

1.  مشخصات محصول مورد نظر را از طریق واتساپ به شماره 09120261562 ارسال کنید و پیش فاکتور را با نام و مشخصات خود دریافت نمایید. بعد ازانجام اصلاحات و تایید  پیش فاکتور نهایی اقدام به واریز 70 درصد از مبلغ کل فاکتور می نمایید و سفارش شما در اختیار واحد طراحی قرار می گیرد.

2. با دفتر مجموعه تماس بگیرید و ضمن ارتباط با کارشناسان فروش اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. بعد از تایید اطلاعات اولیه محصول و دریافت پیش فاکتور 70 درصد مبلغ پیش فاکتور واریز و سفارش وارد پروسه طراحی می شود.

%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88 %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86 %D9%BE%DA%A9

3.  در قسمت ثبت سفارش سایت به آدرس iranianpack.com گزینه های مورد نظر خود را ثبت نمایید. فرم سفارش شما در اختیار همکاران ما در واحد فروش قرار گرفته و همکاران بخش فروش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک
11 1

پیگیری سفارش و سیکل تولید محصول:

بعد از واریز پیش پرداخت و تایید مالی سفارش شما وارد پروسه تولید می شود. بجز مراحل طراحی که بسته به نظر مشتری زمان بر خواهد بود سایرمراحل تولید مطابق زمان اعلام شده و عمدتا در بازه زمانی 5 تا 15 روزکاری (روزهای هفته بدون احتساب روزهای تعطیل) تولید شده و آماده ارسال است. در هر یک از مراحل سفارش از روش های زیر می توانید استعلام وضعیت محصول خود را از ما بگیرید:

1.پیگیری از بخش طراحی: بعد از ارسال اطلاعات خود شامل لوگو و نام برند، اطلاعات تماس، صفحات اجتماعی و … برای بخش طراحی بسته به نظر شما نمای کلی محصول به صورت رایگان ترسیم و برای شما ارسال میشود. در تمامی مراحل طراحی اعضای تیم گرافیک با شما در ارتباط هستند و شما را در جریان جزئیات کار قرار خواهد داد.

2.پیگیری بخش تولید: در تمامی این مراحل شما می توانید با مدیر تولید مجموعه در  ارتباط باشید و به طور دقیق از روال تولید سفارش خود مطلع شوید.

3.تسویه و ارسال: پس از پایان فرآیند تولید از واحد مالی با شما تماس گرفته خواهد شد. پس از طی مراحل مالی و تایید حسابداری سفارش شما در پروسه ارسال قرار گرفته و اطلاعات راننده و تحویل گیرنده محصول شما که عمدتا از طریق باربری ها و اپلیکیشن های مجاز هماهنگ می شوند در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است امکانات ثبت سفارش و استعلام آنلاین محصول به زودی به وبسایت مجموعه اضافه خواهد شد و در کمترین زمان ممکن شما به اطلاعات سفارش خود دسترسی خواهید داشت و در وقت و زمان مشتریان مجموعه ایرانیان پک صرفه جویی خواهد شد.

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ