ثبت شکایات

برای ثبت شکایات در هر مرحله از فرآیند سفارش، می‌توانید با مراجع ذی صلاح زیر در داخل و خارج از مجموعه در ارتباط باشید.

با توجه به سیاست کلی مجموعه مبنی بر رضایت حداکثری مشتری، در صورت بروز مشکل در هر یک از مراحل طراحی، تولید، چاپ و ارسال، مجموعه ایرانیان پک متعهد می‌شود مشکلات را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

مشتریان عزیز با در نظر گرفتن دقت کافی در ثبت سفارش، می‌توانند با خیالی آسوده سفارشات خود را به ما سپرده و نزدیک‌ترین نتیجه به ایده‌های خود را از ما جویا باشند.

  1. هر یک از بخش‌های ایرانیان پک توسط نیروهای متخصص و با تجربه تحت عنوان مدیر طراحی، مدیر فروش، مدیر تولید و مسئول ارسال هدایت می‌شود؛ لذا در هر یک از مراحل نامبرده با مشکلی رو به رو شدید، ضمن تماس با خط شرکت و ارتباط با مسئولین بخش‌های مربوطه، شکایت خود را مطرح نمایید.
  2.  چنانچه طبق صلاحدید خود مایل بودید با مقامی بالاتر از مدیریت بخش‌ها در ارتباط باشید، می‌توانید با خط 09124116902 تماس حاصل فرمایید یا از طریق واتساپ پیامی به این شماره ارسال نمایید.در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما به بخش مربوطه ارجاع داده شده و در جهت اصلاح آن اقدام خواهد شد.
  3. مطابق آیین نامه صنف چاپ در صورتی که توافق با مجموعه حاصل نشد، ضمن ارتباط با یکی از همکاران ما در صنف چاپ به عنوان داور می‌توانید مشکل خود را در میان گذاشته که با اعمال نظر آن مجموعه یا کارشناس مربوطه شرایط مطلوب برای کارفرما و کارگزار فراهم گردد و ضمن رفع مشکلات رضایت طرفین حاصل شود.
  4. در نهایت بالاترین مرجع رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات صنف چاپ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
شما می‌توانید با مراجعه به این وزارت خانه ضمن تکمیل فرم‌های مربوطه، موضوع اختلاف خود را مطرح نمایید که کارشناسان مجرب و زحمتکش این سازمان در جهت برطرف نمودن اختلافات تلاش لازمه را مبذول خواهند داشت.

نکاتی که باید قبل از ارائه شکایت مورد توجه قرار دهید:

  1. پرتی یا خرابی محصولات چاپی مطابق مصوبه وزارت ارشاد 7 درصد است که مجموعه ما سقف این عدد را 4 درصد در نظر گرفته است.
  2. در صورت تایید کتبی و بعضا شفاهی در هر یک از مراحل طراحی، چاپ و تولید مجموعه مطابق نظر مشتری اقدام می‌کند و امکان تغییرات در ابعاد، طراحی، تعداد و …. بعد از تایید نهایی فراهم نمی‌باشد. لازم به ذکر است مجموعه حق استناد به این تاییدات را برای خود محفوظ می‌داند.
  3. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که بعضی از موارد در صنف چاپ نظیر درآوردن رنگ با طرحی که برایشان ارسال شده اختلافی هر چند محدود خواهد داشت.