ایرانیان پک

ثبت شکایات

برای ثبت شکایات در هر مرحله از فرآیند سفارش می توانید با مراجع ذی صلاح زیر در داخل و خارج از مجموعه در ارتباط باشید. لازم به یادآوری است با توجه به سیاست و خط و مشی کلی مجموعه مبنی بر رضایت حداکثری مشتری سعی برآن شده تا در صورت بروز مشکلاتی در هر یک از مراحل طراحی، چاپ، تولید و ارسال چنانچه قصور از جانب مجموعه صورت گرفته باشد جبران مشکلات در کوتاه ترین بازه زمانی صورت بگیرد لذا مشتریان عزیز می توانند با خیالی آسوده و البته کمی دقت در فرآیند ثبت سفارش بهترین و نزدیک ترین نتیجه به ایده های ذهنی خود را از ما جویا باشند.

1.هر یک از بخش های ایرانیان پک توسط نیروهای متخصص و با تجربه تحت عنوان مدیر طراحی، مدیر فروش، مدیر تولید و مسئول ارسال هدایت می شود لذا در هر یک از مراحل نامبرده چنان چه با مشکلی رو به رو شدید ضمن تماس با خط شرکت و ارتباط با مسئولین بخش های مربوطه شکایت خود را مطرح نمایید.

2.چنانچه طبق صلاحدید خود مایل بودید با مقامی بالاتر از مدیریت سطوح در ارتباط باشید می توانید با خط 09124116902 تماس حاصل فرمایید یا از طریق واتساپ پیامی به این شماره ارسال نمایید. تردید نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما به بخش مربوطه ارجاع داده شده و در جهت اصلاح آن اقدام خواهد شد.

3.مطابق آیین نامه صنف چاپ در صورتی که توافق با مجموعه حاصل نشد ضمن ارتباط با یکی از همکاران ما در صنف چاپ به عنوان داور می توانید مشکل را به شور گذاشته که با اعمال نظر آن مجموعه یا کارشناس مربوطه شرایط مطلوب برای کارفرما و کارگزار فراهم گردد و ضمن رفع مشکلات رضایت طرفین حاصل شود.

4.در نهایت بالاترین مرجع رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات صنف چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. شما می توانید با مراجعه به این وزارت خانه ضمن تکمیل فرم های مربوطه موضوع اختلاف خود را مطرح نمایید که کارشناسان مجرب و زحمتکش این سازمان در جهت برطرف نمودن اختلافات تلاش لازمه را مبذول خواهند داشت.

نکاتی که باید قبل از ارائه شکایت مورد توجه قرار دهید:

1.پرتی یا خرابی محصولات چاپی مطابق مصوبه وزارت ارشاد 7 درصد است که مجموعه ما سقف این عدد را 4 درصد درنظر گرفته است 2.در صورت تایید کتبی و بعضا شفاهی در هر یک از مراحل طراحی، چاپ و تولید مجموعه مطابق نظر مشتری اقدام می کند و امکان تغییرات در ابعاد، طراحی، تعداد و …. بعد از تایید نهایی فراهم نمی باشد. لازم به ذکر است که مجموعه حق استناد به این تاییدات را برای خود محفوظ می داند 3. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که بعضی از موارد در صنف چاپ نظیر درآوردن رنگ با طرحی که برایشان ارسال شده اختلافی هر چند محدود خواهد داشت. 

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ