انواع ارسال غذا

انواع ارسال غذا

عناوین مهم:

انواع ارسال غذا

 

در این مقاله قصد داریم انواع ارسال غذا را بررسی کنیم. ارسال غذا یا پیک غذا روش هایی دارد که با آن غذا را بصورت غیر حضوری ارسال می کنند و غذا را با سرعتی بیشتری به دست مشتری می رسانند. ارسال غذا خدمتی است برای فروش بیشتر و بهتر که انواع رستوران ،کترینک و فست فود دارا می باشد.

روش های ارسال غذا مثل سفارش حضوری ، سفارش تلفنی، سفارش آنلاین می باشد و روش های مختلفی برای انجام آن همچون پیک موتوری ، پیک با ماشین، پیک اکسپرس و پیاده پیک ( که در صورت نزدیک بودن مسیر به صورت پیاده انجام می شود) وجود دارد. این عوامل باعث می شود که رستوران غذا را به صورت سریع تر و راحت تر ارسال کنند.

در زیر نکاتی را در اختیار شما گذاشتیم که استفاده از این نکات می تواند به موفقیت شما در امر غذای بیرون بر کمک کند.

انواع ارسال غذا

محافظت از غذا در ارسال

برای ارسال مطمئن ابتدا باید به عواملی چون حفظ دمای غذا توجه داشت همچنین باید نکاتی را رعایت کرد تا مزه غذا از بین نرود و مشتری را راضی نگه داریم برای  حفظ دما باید ظرف مخصوص آن را انتخاب کنیم تا از خروج دما از غذا تا حدودی رعایت شود و عامل دیگر حفظ ظرف غذاست و برعهده کسی است که رستوران را برای ارسال غذا در نظر کرفته است.

رستوران دار می تواند با هزینه ای مناسب کیفیت غذای رستوران خود را تضمین کند و غذای رستوان را با دمای مناسب به مشتری تقدیم کند. ارسال غذا یکی از مهم ترین و با ارزش ترین کار هایی است که مدیر رستوران برای اهمیت به مشتری و در آمد بیشتر رستوران انجام می دهد . پس برای حفظ دمای غذا به ظرف مناسب و باکسی عایق نیازمند خواهید بود.

انواع ارسال غذا

راننده یا کسی که غذا را ارسال می کند

راننده ها و عوامل ارسال کننده ی غذا باید کسانی باشند که توانایی ارسال را داشته باشند یعنی درصورت داشتن وسیله نقلیه استخدام راحت تری دارند و مانند بعضی کار های پر تحرک معلولیتی در اندامشان نداشته باشند . ارسال کننده به سواد خواصی نیاز ندارد و در صورت در خواست رستوران دار باید فرد دارای مدرک های هویتی و کارت گواهی نامه باشد . رستوران نیز برای اهمیت به عوامل ارسال کننده آن ها و وسیله نقلیه آنان را بیمه می کنند تا در حوادث مشکلات کمتری داشته باشند و ارسال غذا با اطمینان بیشتری انجام شود.

مخاطرات ارسال غدا

هر کاری خطر هایی دارد و برای امنیت باید آن خطر ها را رفع کرد خطر های ارسال غذا عبارتند ازخراب شدن ظرف غذا و بیرون ریختن غذا از ظرف غذا ، برای دوری از این مشکل باید از ظرفی مقاوم و قابل اطمینان استفاده کرد .

یکی دیگر از خطر ها تصادف راننده و آسیب دیدن راننده برای این خطر باید از راننده ای توانمند استفاده کرد که هم مشکل مالی و هم مشکل جانی برای راننده پیش نیاید و به کار گیری بیمه برای راننده و وسیله ارسال در نظر گرفته شود .

و مشکل دیکر دیر رساندن غذا به مشتری باعث صرف نظر شدن مشتری در انتخاب رستوران می شود  و برای این مشکل هم باید به ارسال سرعت و دقت بیشتری بخشید تا هم مشتری راضی باشد و هم رستوران دار راضی باشد.

ایرانیان پک

ایرانیان پک با تولید بسته بندی های مقاوم  کار ارسال غذا را برای مشتریان راحت نموده و شرایط مطمئنی را برای ارسال غذا فراهم می کند. اگر فعالیت شما در قالب رستوران یا کترینگ بیرون بر است می توانید از جعبه های تولید شده با مقوای ایفلوت استفاده کنید که جنسی مشابه جعبه های یخچالی دارد و دست کم از سه لایه کاغذ کرافت تشکیل شده است. اگر غذا را درون سینی شرینگ می کنید گزینه سینی های مقوایی با همان جنس همچنان پیشنهاد اول ماست …

به این صفحه امتیاز دهید!
Picture of نویسنده: ایوب مردانی
نویسنده: ایوب مردانی