ایرانیان پک

اخبار ایرانیان پک

حضور ایرانیان پک در چهارمین جشنواره رستوران محبوب برج میلاد

صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک امسال نیز مطابق برنامه سالیانه خود بر آن است تا دستاورد های تولیدی خود را به نمایش گذاشته و تجربه همکاری با برند های مطرح فعال در زمینه غذا را با همکاران به اشتراک گذارد. لذا غرفه ایرانیان پک از تاریخ یکم اسفند 1397 در سالن همایشهای برج میلاد دایر است و تحت نام جشنواره رستوران محبوب سعی دارد تا ضمن همراهی با کارآفرینان برتر صنعت غذایی چشم انداز و مسیر پیش روی این مجموعه را در سال آینده به نمایش گذارد.

تجربه حضور ایرانیان پک در نمایشگاه های مشابه نشان داده است این فضا فرصتی مناسب برای مصرف کنندگان محصولات بسته بندی فراهم می کند تا با جدیدترین مدل ها و متد تولید محصولات آشنا شوند، جنس و کیفیت متریال مصرفی را از نزدیک مشاهده کنند و ضمن ارتباط مستقیم با پرسنل ایرانیان پک از بخش های مختلف قروش، تولید، طراحی و … اعتماد مورد نیاز برای شروع یک همکاری را کسب کنند.همچنین فرصتی برای مجموعه ایرانیان پک می باشد تا با بزرگان صنعت غذای کشور آشنا شوند، از تجارب ارزنده آنها استفاده کنند و در ادامه مسیر این مجموعه در حال توسعه به کار ببندند.

شما را دعوت می کنیم تا ضمن حضور در این جشنواره از غرفه ما بازدید نمایید، به امید دیدار با شما همکاران و فعالین صنعت غذا در چهارمین نمایشگاه رستوران محبوب.

seminar1

پنجــــمین نمایشگاه تخصصی مواد غذایی، تجهیزات رستوران، هتل ،کافی شاپ و صنایع وابسته (restofood)

امسال برای اولین بار نمایشگاه شهر غذا با نام رسمی رستو فود بهمن و اسفند 1398 در فضای نمایشگاهی ایران مال به مساحت 15000 متر مربع برگزار شد. ایرانیان پک نیز که شرکت در نمایشگاه های صنایع غذایی را از بدو تاسیس در برنامه های خود پیش بینی نموده است، در این نمایشگاه حضور بهم رسانید. ناگفته پیداست نمایشگاه هایی از این دست می تواند زمینه ساز برقراری ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان باشد و کمک زیادی به رونق تولید و حذف دلالان در چارچوب بازدهی بیشتر صنعت غذا باشد.

غرفه ایرانیان پک که در ضلع شمالی سالن نمایشگاهی ایران مال واقع بود با استقبال کم نظیری رو به رو شد و طیف محصولات این مجموعه مورد وفاق بسیاری از فعالان صنعت غذا قرار گرفت. ایرانیان پک امسال با تهیه بسته های نمونه محصولات احتمالا توانسته است مشتریان را در انتخاب محصولات مورد نظرشان و بررسی بیشتر جنس و کیفت یاری رساند. نکته دیگر حضور پرسنل ایرانیان پک در غرفه های دیگر و استفاده از تجربیات کارآفرینان خانواده صنعت غذا و رستوران بود.

59006287